شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها

بین الملل

دیدار سفیر جمهوری اندونزی در ایران با نایب رئیس و مشاور اقتصادی اتاق گیلان

در دیدار رونی پراستیو یولیانتورو، سفیر جمهوری اندونزی در ایران با هادی تیزهوش تابان، نایب رئیس این اتاق و نیکسیرت مشاور اقتصادی اتاق گیلان در محل اتاق تشکیل گردید. در این جلسه تیزهوش تابان، ضمن عرض خوشامدگویی به اعضای هیات، به معرفی ظرفیت های استان گیلان در زمینه های کشاورزی، شیلات، مواد غذایی، صنعتی، و حمل و نقل و معرفی ... بیشتر بخوانید »

خواهر خواندگی «رشت» و «بوگور» اندونزی/سفیر جمهوری اندونزی در ایران گفت: سفارت جمهوری اندونزی آمادگی دارد زمینه خواهر خواندگی دو شهر «بوگور» و «رشت» را فراهم کند.

خواهر خواندگی «رشت» و «بوگور» اندونزی سفیر جمهوری اندونزی در ایران گفت: سفارت جمهوری اندونزی آمادگی دارد زمینه خواهر خواندگی دو شهر «بوگور» و «رشت» را فراهم کند. به گزارش پس از باران/ «رحیم شوقی» شهردار رشت در دیدار با سفیر جمهوری اندونزی ضمن عرض خیر مقدم اظهار کرد: رشت بزرگ ترین شهر ایران در شمال کشور محسوب می شود ... بیشتر بخوانید »

شهردار رشت در جلسه علنی شورا؛ بسته های پیشنهادی شهر رشت به سفیر ایران در روسیه تحویل داده شد

پس از باران -شهردار رشت گفت: در سفر به روسیه در دیدار هایی که انجام شد تصمیم گرفتیم در راستای خواهر خواندگی ما بین دو شهر رشت و آستراخان اقدامات عملیاتی فراوانی انجام شود و البته آستراخان با چند شهر دیگر ایران نیز خواهر خواندگی دارد و می توانیم مراودات سرمایه گذاران را از این طریق بیشتر پیگیری کنیم. / ... بیشتر بخوانید »

رئیس اتاق بازرگانی گیلان؛ انتقاد رئیس اتاق بازرگانی گیلان از نبود پرواز داخلی بین رشت و آستاراخان

انتقاد رئیس اتاق بازرگانی گیلان از نبود پرواز داخلی بین رشت و آستاراخاننبود پرواز داخلی بین رشت و آستاراخان نقطه ضعف است؛قاسم رضائیان در دیدار با تجار ایرانی و روسی در سرای ایرانیان در آستاراخان گفت:آن چیزی که هست خیلی به هم نزدیک هستیم و این سابقا بر می‌گردد به حدود ۴۰۰ سال قبل ،تجار و بازرگانان ایرانی حضور خوبی ... بیشتر بخوانید »

سیاهکارزاده در نشست با مدیر میربیزنس بانک روسیه مطرح کرد: برنامه ریزی کالاهای ترانزیتی بعد از اتصال ریل و ارائه خدمات مالی ارزی به صادر کنندگان منطقه آزاد انزلی

سیاهکارزاده در نشست با مدیر میربیزنس بانک روسیه مطرح کرد:برنامه ریزی کالاهای ترانزیتی بعد از اتصال ریل و ارائه خدمات مالی ارزی به صادر کنندگان منطقه آزاد انزلی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با ارائه تحلیلی از شرایط و وضعیت مراودات مالی و تبدیل ارز صادر کنندگان در ارتباط با بازار روسیه، خواستار فرآهم نمودن شرایط انجام معاملات اعتباری ... بیشتر بخوانید »

بیش از 3 میلیارد مترمکعب گاز در گیلان مصرف شده است

بیش از 3 میلیارد مترمکعب گاز در گیلان مصرف شده است مشترکین گاز طبیعی در استان گیلان، در 6 ماهه نخست سال جاری 3 میلیارد و 243 میلیون مترمکعب گاز مصرف کرده اند. به گزارش پس از باران روابط عمومی گاز گیلان، روز یکشنبه 16 مهرماه 1402 عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر، اظهار ... بیشتر بخوانید »

در دیدار محبوبی با استانیسلاو سینچنکو عنوان شد؛گیلان دارای زیرساخت‌های متعددی در حوزه تجارت و بازرگانی است

محبوبی، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان گفت: می‌توانیم به عنوان استان پایلوت به نمایندگی از کشور، نمایشگاهی را در آستراخان روسیه برگزار کنیم و این آمادگی را داریم پس از مذاکرات اولیه و در صورت جمع‌بندی نهایی، این نمایشگاه را در سال آینده (۱۴۰۲) در روسیه برگزار کنیم و اطمینان داریم استاندار گیلان هم حمایت خواهند ... بیشتر بخوانید »

با حضور رییس اتاق بازرگانی آستراخان روسیه؛ نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران و اوراسیا در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

با حضور رییس اتاق بازرگانی آستراخان روسیه؛ نمایشگاه توانمندیهای صادراتی ایران و اوراسیا در نمایشگاه منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صادراتی ایران به اوراسیا با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران سازمان، روسای اتاق های بازرگانی ایران و روسیه و جمعی از تولید کنندگان و صادرکنندگان در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه های بین‌المللی منطقه آزاد انزلی آغاز بکار ... بیشتر بخوانید »

کنگره بین‌المللی میرزا کوچک خان جنگلی با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری و استانی در برج میلاد تهران برگزار شد

هما اکبری/کنگره بین‌المللی میرزا کوچک خان جنگلی با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری و استانی عصر امروز در برج میلاد تهران آغاز به کار کرد.کنگره بین‌المللی میرزا کوچک جنگلی عصر دیروز چهارشنبه نهم شهریور کنگره بین‌المللی میرزا کوچک خان جنگلی با حضور شخصیت‌های برجسته کشوری و استانی در برج میلاد تهران برگزار در این اجلاسیه که به مناسبت یک‌صدمین سالروز بزرگداشت ... بیشتر بخوانید »

فعالسازی کریدور شمال ـ جنوب با همکاری مناطق آزاد ایران و روسیه

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی؛ به نقل از فرینا؛ نشست مشترک فعالسازی کریدور بین المللی شمال ـ جنوب با محوریت مناطق آزاد ایران و روسیه با حضور «سعید محمد» دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و جمعی از مدیران اقتصادی دولت ... بیشتر بخوانید »