دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
مدیر کل بنیاد مسکن گیلان خبر داد: صدور 165 هزار و 738 برگ سند در استان گیلان

مدیر کل بنیاد مسکن گیلان خبر داد: صدور 165 هزار و 738 برگ سند در استان گیلان

مدیر کل بنیاد مسکن گیلان گفت: 165 هزار و 738 برگ سند در استان گیلان صادر گردید.

استاندار گیلان در آئین واگذاری اسناد مالکیت روستایی گفت: در تلاشیم تا صدور سند روستایی در گیلان رونق بیشتری گیرد زیرا منجر به پویایی اقتصاد روستایی در حوزه‌های مختلف می‌شود.

دکتر عباسی در همایش شکوه انتخابات شهرستان رودسر که در محل سالن اجتماعات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار با بیان اینکه روند تأمین، تفکیک، واگذاری و صدور اسناد اراضی روستایی و شهری، کار بسیار زمان‌بر و دشوار است گفت : این مار در حال حاضر توسط بنیاد مسکن و ثبت اسناد و املاک انجام می شود.
عباسی با تاکید بر لزوم توجه به صدور سند روستایی در گیلان خاطرنشان کرد: در تلاشیم تا صدور سند روستایی در گیلان رونق بیشتری گیرد زیرا منجر به پویایی اقتصاد روستایی در حوزه‌های مختلف می‌شود
. وی با اشاره به اعطا سند روستایی به مردم و رفع محرومیت زدایی در کشور گفت: اعطای سند روستایی یکی از اقدامات مهم جمهوری اسلامی در راستای کاهش فقر و محرومیت زدایی در کشور است که بسیاری را خانه‌دار کرده است.

نماینده عالی دولت در گیلان دستاوردهای جمهوری اسلامی را بی نظیر دانست و افزود: دستاوردهای نظام در این سالها قابل تحسین بوده و باید آگاهانه و به درستی برای مردم بازگو شود زیرا در این صورت هیچ قدرتی نمی تواند به این کشور نفوذ کند.
استاندار گیلان با بیان اینکه جهادی عمل کردن یکی از شعارهای اصلی دولت سیزدهم است با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی به قله نزدیک شده است گفت؛ خستگی معنا ندارد و این امر تحقق نمی‌یابد مگر با جهاد تبیین

نماینده عالی دولت در استان گیلان بر ادامه دار بودن رفع محرومیت‌زدایی در تمامی شهرستان‌های این استان تأکید کرد و افزود: در بخش احداث مسکن محرومین و محرومیت زدایی در شهرستان رودسر و در راستای اقدامات خوبی به مانند دیگر نقاط گیلان انجام شده است که نمونه بارز آن اعطاء اسناد مالکیت روستایی می‌باشد.
در ادامه این مراسم مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این مراسم افزود: : در شهرستان رودسر تا کنون 11752 برگ سند صادر گردیده است وی به آمار عملکرد 10 ماهه نخست سالجاری شهرستان اشاره کرد و افزود: در این مدت 460 برگ سند صادر شد.
حامد دائمی از آغاز نهضت صدور سند خبر داد و گفت : در شهریور ماه 1402 همزمان با هفته دولت تعداد 162136 برگ سند روستایی به مردم تحویل داده شد و ادامه با همکاری ثبت و اسناد توانستیم 3961 برگ سند دیگر آماده کنیم و تحویل صاحبانشان داده شد.
وی خاطر نشان کرد در این مراسم 165 هزار و 738 مین سند مالکیت تحویل میگردد. در این مراسم به پنج نفر از روستائیان رودسری نیز سند مالکیت روستایی توسط نماینده عالی دولت در گیلان اعطا شد.