شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها

آمادگی کمیته امداد گیلان جهت ارائه تسهیلات به ۲۲۰۰ نفر مددجوی زائر پیاده روی اربعین حسینی

آمادگی کمیته امداد گیلان جهت ارائه تسهیلات به ۲۲۰۰ نفر مددجوی زائر پیاده روی اربعین حسینی

مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان گیلان گفت: در راستای فراهم آوری زمینه حضور حداکثری مددجویان تحت حمایت در همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی(ع)، کمیته امداد استان آمادگی دارد به ۲۲۰۰ نفر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان، تسهیلات زیارتی ارائه نماید.

به گزارش رایان خبر به نقل از روابط عمومی کمینه امداد امام خمینی ره گیلان دکتر عباس اهرابی، با اشاره به عدم امکان زیارت اربعین طی دو سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا، گفت: با عنایت به رفع محدودیت ها و کنترل بیماری کرونا و در راستای اعزام حداکثری زائرین به حماسه پیاده روی زیارت اربعین حسینی(ع) در سال جاری، کمیته امداد بستر مناسبی را برای حضور گسترده خانواده مددجویان فراهم نموده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، ادامه داد: در این راستا با مشارکت خیّرین و مراکز نیکوکاری، کمک هزینه بلاعوض دو میلیون تومانی و همچنین وام ده میلیون تومانی با اولویت دانشجویان و نخبگان مورد حمایت که توانایی شرکت در پیاده روی اربعین حسینی(ع) را دارند، پرداخت می گردد.

وی، با بیان اینکه بر اساس مصوبه ستاد مرکزی اربعین، تشرف به زیارت منوط به ثبت نام در سامانه سماح می باشد، خاطر نشان کرد: مددجویان گرامی پس از هماهنگی با کمیته امداد و مراکز نیکوکاری محل سکونت خود، به منظور دریافت تسهیلات مذکور می بایست حتماً در این سامانه ثبت نام نمایند.