جمعه , فوریه 23 2024
آخرین خبرها
امضاء قرارد فی مابین شهرداری بندر کیاشهر و مدیرعامل شرکت لوله سازی شمال

امضاء قرارد فی مابین شهرداری بندر کیاشهر و مدیرعامل شرکت لوله سازی شمال

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،طی جلسه ای با حضور مدیرکل مدیریت بحران استانداری و فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با هدف تامین لوله به منظور رفع تهدید نقاط بحرانی شهر پیرو مصوبات جلسه ستاد بحران شهرستان برگزار شد
شهردار بندرکیاشهر ضمن تبریکیوم اللهدهه فجر و خیر مقدم به دکترمرادی جهت پیگیری در خصوص تخصیص اعتبارات لازم جهت خریدلولههایبتنی تقدیر و تشکر نموده و عنوان نمود،:طی روزهای اخیر و با ورود لوله بتنی امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری نسبت به نصب لوله های بتنی بر روی مسیر کمربندی رودخانه غازکلایه اقدام نماییم.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز با تشکر از پیگیری و تلاش شهردار بندرکیاشهر در خصوص احداثکمربندیغازکلایه اظهار داشتند؛ این مهم یکی از دغدغه های مهم شهروندان بندرکیاشهر میباشد و اطمینان دارم شهردار بندرکیاشهر با قدرت این پروژه را به اتمام خواهند رساند.

در ادامه دکتر_مردادی مدیرکل مدیریت بحران استانداری اظهار داشت: شهردار بندرکیاشهر در دوره مدیریتشان با اجرای پروژه های متفاوت در شهر باعث اثرگزاری زیادی در سطح استان و شهرستان شده که جای قدردانی دارد.

وی افزود: عنوان داشتن انقلابی گری یعنی اینکه در قبال حرفی که میزنیم عمل بکنیم و این امر در این شهر مشاهده شده و باعث شده ما تا به امروز ۲ بار در این شهر حضور داشته باشیم.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری افزود: این مهم محقق نمیشود مگر اینکه شهرداران شهر گام های مثبتی جهت رفاه حال شهروندان و چند قدم جلوتر از ما برداشته باشند.
مرادی خاطرنشان کرد: انشالله به جهت این تلاشها و پیگیری ها نگاه ویژه ای درتخصیصاعتباراستانی به شهر بندرکیاشهر خواهیم داشت.