دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان خبر داد: آغاز ثبت نام دستیاران جدید آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش پس از باران به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، جلسه هماهنگی برگزاری امتحانات پایان ترم دانشگاه با حضور دکتر محمد دوستار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان و جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت در دفتر ریاست این واحد دانشگاهی برگزار شد.

دکتر محمد دوستار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان،ضمن گرامیداشت یاد و شهدای گرانقدر حادثه کرمان، گفت: جنایت اخیر نشان دهنده حقارت استکبار جهانی و گروهک های تروریستی در برابر امت اسلامی و به ویژه عاشقان شهید سپهبد سلیمانی است .

وی در خصوص جذب دستیاران آموزش در ترم جاری ، ادامه داد: افرادی که در دوره های قبل ثبت نام کرده بودند موظف به ثبت نام در دوره جدید نیز هستند ، همچنین دستیاران جدید هم می بایست برای ثبت نام در سایت دانشگاه به آدرس http://portal.bpj.iau.ir/ta مراجعه و نسبت به ثبت نام ،اقدام نمایند که پس از احراز هویت ، جهت مصاحبه ،دعوت و در مسیر انجام مراحل پذیرش، قرار گیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مهارتی نیز اقداماتی را انجام داده و با جذب اساتید مهارتی یا مهارت یار هدف کذاری کرده و با جذب این دستیاران در جهت گسترش رشته های هنری و کاردستی سنتی اقدام خواهد کرد.

در ادامه هر یک از معاونین و مدیران حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.