جمعه , فوریه 23 2024
آخرین خبرها
رئیس بسیج رسانه گیلان خبر داد: تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای «حریم رسالت»

رئیس بسیج رسانه گیلان خبر داد: تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای «حریم رسالت»

ئیس بسیج رسانه گیلان خبر داد:تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای «حریم رسالت»

رئیس بسیج رسانه گیلان خبر داد:

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای «حریم رسالت»

رئیس بسیج رسانه استان گیلان گفت: مهلت ارسال آثار به جشنواره «حریم رسالت» تا ۳۱ خرداد ماه تمدید شد.

مهدی پارسا در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نقش تأثیرگذار زنان در ۴۳ سال گذشته، اظهار کرد: جشنواره «حریم رسالت» در راستای بیان اهمیت نقش بانوان در اجتماع برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد جامعه هدف رسانه‌ای کشور و ۵۴ درصد اصحاب رسانه گیلان را بانوان تشکیل می‌دهند، افزود: این آمارها نشان دهنده جایگاه مهم بانوان در کشور به ویژه عرصه رسانه است.

رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه بانوان در همه عرصه‌ها اعم از سیاسی، فرهنگی و اجتماعی نقش آفرین هستند، گفت: با توجه به نقش مهم و تأثیرگذار بانوان در گیلان برای نخستین بار جشنواره ملی ویژه بانوان با عنوان «حریم رسالت» با همت بانوان رسانه‌ای گیلان در حال برگزاری است.

.وی با تاکید بر استقبال کم‌نظیر بانوان از سراسر کشور برای شرکت در این جشنواره رسانه‌ای ویژه بانوان، بیان کرد: با توجه به اینکه مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا ۱۵ خرداد بوده اما به درخواست اصحاب رسانه مهلت ارسال آثار تا ۳۱ خرداد ماه تمدید شد.پارسا ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۳۱ خرداد آثار خود را به نشانی ایمیل Harime.Resalat@yahoo.com و یا شماره مجازی ۰۹۰۵۸۱۲۵۲۵۴ ارسال کنند.

وی با اشاره به محورهای جشنواره رسانه‌ای ویژه بانوان «حریم رسالت»، افزود: این جشنواره در شش محور هویت بخشی بانوان و ارتقا روحیه خودباوری- نقش زنان در فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت- زنان، اشتغال‌زایی، کارآفرینی، دانش بنیان-نقش حجاب و عفاف در کاهش آسیب‌های اجتماعی- جوانی جمعیت، راهکارها و پیشنهادها و خانواده و کرونا برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان اضافه کرد: آثار باید در شش قالب تیتر، خبر، گزارش، یادداشت و عکس و فیلم تهیه و ارسال شود و هیچ محدودیتی در خصوص تعداد آثار وجود ندارد.وی، گفت: بازه زمانی انتشار آثار مربوط به محورهای جشنواره یک فروردین ۱۴۰۰ تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ است.