دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
مراسم صبحگاه عمومی در آستانه اشرفیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی و روز سرباز با حضور حمید رضایی فرماندار برگزار شد

مراسم صبحگاه عمومی در آستانه اشرفیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی و روز سرباز با حضور حمید رضایی فرماندار برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره بعنوان نیروهای فداکار و ایثارگر،خدمتگزار مردم عزیزما هستند

مراسم صبحگاه عمومی در آستانه اشرفیه به مناسبت هفته نیروی انتظامی و روز سرباز با حضور حمید رضایی فرماندار برگزار شد

حمیدرضایی در مراسم صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای همه نیروهای نظامی و انتظامی گفت : هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا از جان فشانی ها و رشادت های این عزیزان جان برکف و مقتدر که در راستای تامین نظم و انظباط اجتماعی و آرامش مردم در تلاش شبانه روزی هستند، قدردانی و سپاسگذاری کنیم.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در ادامه افزود: همه ما میدانیم که پلیس یک نهاد مردمی، برآمده از مردم و برای مردم است و خدمتگذار مردم که تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران، گواه دلاورمردی ها و شجاعت ها و اقتدار نیروی انتظامی در تامین امنیت عمومی و امنیت پایدار داخلی است و نقش نیروی انتظامی در ایجاد این امنیت پایدار بسیار برجسته است.

وی بیان کرد: امروزه پلیس در کنار ایجاد امنیت و نظم عمومی در برنامه های خود ارتقاء کیفیت خدمات ، افزایش دانش و آگاهی و بهره مندی از دانش روز را در دستور کار خود قرار داده است که شعار منتخب برای این هفته مبارک پلیس هوشمند، مشارکت عمومی و انظباط اجتماعی است .

عالی ترین مقام دولت در شهرستان آستانه اشرفیه خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره بعنوان نیروهای فداکار و ایثارگر،خدمتگزار مردم عزیزما هستند

در ادامه این سخنرانی فرماندار شهرستان اضافه کرد : بسیاری از فعالیت های پلیس که در راستای ایجاد نظم و امنیت و به منظور پیشگیری و جلوگیری از وقوع جرائم انجام میدهد در ظاهر هویدا نیست اما در جامعه بسیار حائز اهمیت و مهم است .

حمید رضایی تامین امنیت اقتصادی،پشتیبانی از تولید و مانع زدایی که در فرمایشات مقام معظم رهبری نیز می باشد را همواره در دستور کار نیروی انتظامی مشخص و مبرهن دانست و تاکید کرد که ما نباید از آن غافل باشیم.

حمید رضایی برنامه های پلیس را بسیار جامع و کامل دانست و بیان کرد: پلیس نه تنها بعنوان نیرویی که در مقابل بسیاری از افرادی که آسایش و امنیت جامعه برهم میزنند قرار میگیرد بلکه در پیشگیری بسیاری از این جرائم برنامه ریزی دارد که همین تلاش ها خود مانع بروز بسیاری از اتفاقات ناگوار خواهد بود.

فرماندار آستانه اشرفیه آموزش همگانی در عرصه های مختلف در حفظ اموال مردم و همچنین کاهش تصادفات و حوادث جاده ای را از سایر برنامه هی ارزشمند پلیش هوشمند برشمرد.

وی بیان کرد: ولایتمداری و حفظ ارزش های انسانی و اسلامی و ارتقاء معنویت اصل اساسی نیروی محترم انتظامی است و با تکیه بر همین آموزه ها هر جا که نیاز باشد پلیس با نیروهای دلیر و جان برکف خویش آماده ایثار و جانفشانی برای حفظ ارزش ها و تمامیت جمهوری اسلامی ایران است.