پنج‌شنبه , فوریه 22 2024
آخرین خبرها
دکتر مهدی پور، شهردار کومله در مراسم افتتاحیه هفته دولت مطرح کرد: تا پایان  ۱۴۰۲  هیچ کوچه خاکی  در شهر کومله نخواهیم داشت   پروژه های زیربنایی شهری  دغدغه اصلی مدیریت شهری کومله

دکتر مهدی پور، شهردار کومله در مراسم افتتاحیه هفته دولت مطرح کرد: تا پایان ۱۴۰۲ هیچ کوچه خاکی در شهر کومله نخواهیم داشت پروژه های زیربنایی شهری دغدغه اصلی مدیریت شهری کومله

دکتر مهدی پور، شهردار کومله در مراسم افتتاحیه هفته دولت مطرح کرد:
تا پایان  ۱۴۰۲  هیچ کوچه خاکی  در شهر کومله نخواهیم داشت
  پروژه های زیربنایی شهری  دغدغه اصلی مدیریت شهری کومله

گزارش خبری: زهرا رگان / اختصاصی/ در اولین روز از هفته دولت با  حضور  مسوولان محلی و شهرستانی  ۲۵ پروژه عمرانی و عام المنفعه شهرداری کومله به بهره برداری رسید.

دکتر منوچهر مهدی پور، شهردار کومله در آیین افتتاحیه پروژه ها  با بیان اینکه  افتتاح این پروژه ها را  مدیون پشتوانه محکمی بنام  شورای شهر هستیم گفت: ریاست و اعضای محترم شورای شهر کومله هیچوقت پشت ما را خالی نکرده اند و باید به مردم  شهر کومله بخاطر انتخاب چنین افرادی بعنوان نمایندگانشان در شورای شهر تبریک گفت.

وی کارو سازندگی در شهر کومله را نتیجه  همدلی و همگرایی و تعامل بین اعضای شورای شهر و شهرداری  دانست و ضمن قدردانی از زحمات و حمایت های سرمایه گذاران پروژه های شهرداری گفت: هفته دولت فرصتی است برای بیان عملکرد دولت و معرفی خدمات  ارایه شده به مردم که قضاوت عملکرد یکساله دولت را رقم  می‌زند.

شهردار کومله  با بیان اینکه دکتر رییسی نشان  داده اند  میتوان مثل رجایی و باهنر بود، افزود: ما افتخار میکنیم که در دولت مردمی و قوی به سر می‌بریم که نشان داده است ، فاصله بین مردم و دولتمردان باید خیلی کم باشد.

وی  یادآور شد: اگر این فاصله کم شود مردم راضی خواهند چون  مشکلات را به گوش مسیولین می‌رسانند بنابراین ما وظیفه داریم بین مردم  و خادم خوبی باشیم .

مهدی پور خاطر نشان کرد: با اینکه عمر دولت رجایی و باهنر فقط ۲۸ روز بود اما ماندگار شدند و دلیل آن خدمت بی منت بوده است.

وی از افتتاح ۲۵  به پروژه  عمرانی و عام المنفعه شهرداری کومله  در هفته دولت خبر داد که با اعتباری بالغ ۲۵ میلیارد تومان  به بهره‌برداری رسید.

شهردار کومله در ادامه خاطر نشان کرد:  تا پایان سال  ۱۴۰۲  در شهر کومله هیچ جاده و کوچه خاکی  وجود نخواهد داشت.
وی افزود:  تمام تلاش ما در مدیریت شهری این بوده که پروژه های زیربنایی در شهر کومله اجرا شود.

مهدی پور اظهار داشت: من به  مردم  شهر کومله می بالم  شهروندان با حمایتشان  همواره شهرداری را حمایت کردند و اگر امروز شهرداری  سرپا نگه است مرهون حمایت ها و صبوری های شهروندان گرانقدر است.

امام جمعه کومله:
با به بار نشستن پروژه های مهم در شهر کومله لقب « شهردار کومله قهرمان مدیریت شهری »عینیت یافت

حجت الاسلام و المسلمین محیطی، امام جمعه کومله در مراسم  افتتاحیه پروژه های عمرانی شهرداری کومله گفت: بنده در همان ابتدای ابتدای مسوولیت شهردار عزیز  به ایشان لقب قهرمان مدیریت شهری  دادم  و امروز پس به بار نشستن این پروژه ها ی مهم و زیربنایی  زیادی در شهر  کومله این لقب عینیت پیدا کرده است.

وی  اظهار داشت: طبق فرمایشات حضرت علی( ع) اگر دولتی, مسوولی، شهرداری، بخشداری ،رییس جمهوری قلبا به مردم لطف داشته باشد آن نظام به هدف خود دست یافته است و تعریف دولت مردمی همین است که در دولت سیزدهم نیز دیده می‌شود.

فرماندار لنگرود:
تلاش های زیادی  توسط مدیریت شهری کومله در راستای عمران و آبادانی شهر کومله شده است.

  جلالی نیز ضمن گرامیداشت هفته دولت از تلاش های مجموعه مدیریت شهری کومله  قدردانی کرد و هفته دولت را فرصتی دانست تا دستاوردهای نظام به گوش مردم برسد.