دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر رشت:امیدوارم روزی برسد که ما مخالف هم باشیم و بتوانیم باهم حرف بزنیم/ منافع ملی برای همه ما در اولویت قرار بگیرد

فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر رشت:امیدوارم روزی برسد که ما مخالف هم باشیم و بتوانیم باهم حرف بزنیم/ منافع ملی برای همه ما در اولویت قرار بگیرد

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و نود و پنجمین جلسه شورای شهر رشت فرهام زاهد نایب‌رئیس شورای شهر با اشاره به درگذشت شهادت گونه سردار جانباز، حاج محمدعلی حق‌بین، گفت: اگر کسی را نشناسیم از نبود وی کمتر رنج می‌بریم، بنده به لطف پدر شهید بابک نوری هریس با سردار حق‌بین آشنا شدم و همواره به این آشنایی و رابطه افتخار کرده‌ام.
وی ادامه داد: متأسفانه جناح‌بندی‌های سیاسی در کشورمان سبب می‌شود که دوستان، رفقا و کسانی که می‌خواهیم با آنان رفت‌وآمد کنیم را از هم طیفان خودمان انتخاب می‌کنیم و درنتیجه دیواری بین ما کشیده می‌شود.
نایب‌رئیس شورا افزود: دردآور آنجایی است که بنده یک‌بار وقتی در مورد سردار حاج قاسم سلیمانی نوشتم اینستاگرام آن را حذف کرد و هم‌وطن من به آن خرده گرفت! شما شاهد بودید که علیرغم یک سیل خروشان عزاداران در تشییع پیکر شهید سلیمانی، عده‌ای دیگر منتقد بودند که شما با این جریان فکری چرا از خود واکنش غمناک نشان می‌دهید، این اتفاق هفته گذشته و پس از آرزوی سلامت برای سردار حق‌بین نیز رخ داد و اینستاگرام این پست را نیز حذف کرد و همان واکنش‌ها تکرار شد.
زاهد اضافه کرد: ما وقتی جانب انصاف را رعایت نمی‌کنیم سبب می‌شویم که چنین مسائلی رخ دهد، بنده امیدوارم روزی برسد که ما مخالف هم باشیم و بتوانیم باهم حرف بزنیم. امیدوارم فضا به‌گونه‌ای شود که منافع ملی برای همه ما در اولویت قرار بگیرد.