شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها
فاطمه شیرزاد مطرح کرد؛جلوگیری از ورود شهردار به صحن توهین به ایشان است

فاطمه شیرزاد مطرح کرد؛جلوگیری از ورود شهردار به صحن توهین به ایشان است

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر،عضو شورای شهر رشت امروز در جلسه صحن ۱۷۸ عادی با بیان اینکه وصول مطالبات شهرداری از دستگاههای دولتی با جدیت پیگیری و وصول شود گفت: دستگاه های دولتی بدهی هایی به شهرداری دارد که وصول آن می تواند بخش اعظمی از مشکلات شهرداری را حل کند.
عضو شورای شهر رشت امروز در جلسه صحن ۱۷۸ عادی با بیان اینکه وصول مطالبات شهرداری از دستگاههای دولتی با جدیت پیگیری و وصول شود گفت: دستگاه های دولتی بدهی هایی به شهرداری دارد که وصول آن می تواند بخش اعظمی از مشکلات شهرداری را حل کند.

وی افزود:وصول شهرداری رشت از محل مطالبات بند واو ( دستگاه های دولتی) ۲۴ میلیارد تومان بوده که بسیار ناچیز است.
فاطمه شیرزاد در ادامه با اشاره به اینکه مدیریت داخلی شورا با رییس شوراست با بیان اینکه شهردار رشت در صحن علنی شورا اعلام کرد که از ورودم به صحن ممانعت شد و این توهین به شهردار رشت محسوب می شود، تصریح کرد: امیدوارم اتفاقی که امروز در بدو ورود شهردار رشت در صحن شورای اسلامی شهر رشت پیش آمد، توسط رییس شورا پیگیری و نتیجه را اعلام نمایند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر رشت تاکید کرد: اجرایی شدن نظام خزانه داری در شهرداری رشت باعث افزایش انضباط مالی می شود و تلاش شهرداری برای افزایش درآمد و مدیریت هزینه ها ضروری است.

شیرزاد در ادامه از حضور شهردار رشت در صحن علنی شورای اسلامی شهر رشت و از ارائه گزارش دو ماه شهردار تشکر کرد و گفت: از ارائه گزارش توسط آقای احمدی برای ماه های آبان و آذر ماه ۹۹ که به صورت شفاف و بی واسطه به مردم و رسانه ها ارائه شد تشکر می کنم.

عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت درادامه با بیان این مطلب که شهردار رشت نظارت بیشتری بر افزایش کیفیت آسفالت داشته باشد گفت: اتمام و تکمیل پروژه های نیمه تمام در شهر رشت از اقدامات مهم شهرداری است و باید در اولویت کارهای مدیریت شهری قرار گیرد.

شیرزاد همچنین بر ضرورت پرداخت به موقع حقوق کارکنان و کارگران شهرداری از سوی شهردار تاکید کرد.