دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
دوره پنجم شورا و مدیریت شهری مهندس رنجبر حل معضلات لاینحل چندین ساله/تقدیر و تشکر شهروندان املشی از سرعت گرفتن پروژه کمربندی

دوره پنجم شورا و مدیریت شهری مهندس رنجبر حل معضلات لاینحل چندین ساله/تقدیر و تشکر شهروندان املشی از سرعت گرفتن پروژه کمربندی

اختصاصی پایگاه خبری رایان خبر،شهرداری املش در دوره پنجم شورا با حضور مهندس رنجبر در کنار شفاف سازی عملکرد که هر ماه انجام می‌گیرد از یک شاخصه بزرگ دیگری نیز برخوردار است که در کمتر ادواری و عمر مدیریتی شهری املش به چشم می خورد. اگر این دوره از مدیریت شهری را دوره حل معضلات لاینحل چندین ساله بنامیم، پر بیراه نگفته‌ایم.
همه ما معضل ۳۰ ساله معدن زباله کیازنیک را در حاشیه رودخانه شهر به یاد داریم، همه ما از نارضایتی مردم در این خصوص گرفته تا آسیبیهای جبران ناپذیر زیست محیطی حاشیه شریان اصلی رودخانه شهر را که می‌توانست بعنوان زیبایی‌هایش تلقی شود و فرصتی باشد برای توسعه گردشگری این شهر،باخبریم.


یادمان نرفته که حتی بوی تعفن زباله‌های آن تا فرسنگها در شهر به مشام می‌رسید ،حال بماند که امان ساکنین صبور نجیب کیازنیک را بریده بود.
در این دوره با شهرداری مشکل معدن زباله بعد از ۳۰ سال بکلی حل شد و برای همیشه به تاریخ پیوست، کاری مانا که یقینا سال‌ها در اذهان عمومی شهر باقی می ماند.
دومین مسئله‌ای که از آرزوهای دیرینه مردم صبور و نجیب این شهر تاریخی بود داشتن کمربندی در خور شأن و منزلت این مردمان پاک نهاد بود که علی‌رغم اینکه سالها از آغاز عملیات اجرایی آن می‌گذرد اما هنوز به خط پایانی خود نرسیده و هر بار بنا به دلایلی این پروژه ناتمام باقی می‌ماند و این شهروندان صبور املشی هستند که همیشه چشم انتظار اتمام این پروژه و آینده اقتصادی ،گردشگری و پیشرفت شهرشاندهستند پروژه ای که می‌تواند آسایش و رفاه را برایشان به ارمغان بیاورد.
اخیراً با پیگیری های شهرداری و شورای اسلامی شهر املش و همکاری مسئولین شهرستان در تامین مصالح جهت ادامه اجرای پروژه به سرعت در حال اجرا می باشد وعده صادقانه ای که در حال تحقق یافتن است وعده ای که شهردار املش در روز معارفه خود به شهروندان قول داد و امروز به وقوع می‌پیوندد وعده ای در خصوص تعریض کمربندی شهید طالقانی شهر املش، تملک و زیر سازی آن که به سرعت در حال انجام است.


در این شماره طی بازدید میدانی از پروژه با چند تن از شهروندان املشی که همیشه ثابت کرد ه اند اگر عملکرد خوبی از مسئولین ببینند قدردان هستند به گفت‌وگو پرداختیم.

از شهردار املش تشکر میکنیم

بعد از سالها این شهر جانی دوباره گرفته و شهر ما هم دارای کمربندی آبرومندی می‌شود از شهردار املش تشکر می‌کنیم .

یکی از مغازه‌داران محدوده‌ کمربندی طالقانی

آقای رنجبر دست شما درد نکند

آقای رنجبر ممنونیم از شما بالاخره بعد از سالها امروز می بینیم که کمربندی املش نیز در حال انجام است، بسیار خوشحالیم از همه اعضای شورای شهر و شهردار محترم سپاسگزاریم.
چند تن از بانوان ساکنین مسیر کمربندی طالقانی

‌ کمربندی یکی از نیازهای ضروری شهرستان املش است


کمربندی یکی از نیازهای هر شهر و شهرستان است که متاسفانه شهرستان املش سالها از این نعمت بی‌بهره بود و سالها بود ما در انتظار داشتن راهی در خور شأن املش بودیم از شهردار توانمند املش به خاطر تحقق این وعده تشکر و قدردانی می نماییم .

چند تن از جوانان املشی

گزارش:زهرا رگان