دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
دکتر بهرام آریامنش، شهردار املش خبر داد :      آسفالت کمربندی املش  بزودی  عملیاتی می‌گردد /۳۵ هزار متر از معابر داخل شهر بعد از عید آسفالت می‌شود

دکتر بهرام آریامنش، شهردار املش خبر داد : آسفالت کمربندی املش بزودی عملیاتی می‌گردد /۳۵ هزار متر از معابر داخل شهر بعد از عید آسفالت می‌شود

دکتر بهرام آریامنش شهردار املش خبر داد : عملیات آسفالت کمربندی املش بزودی آغاز میشود

بهرام آریا منش در جلسه شورای اداری شهرستان در فرمانداری گفت : در راستای خدمتگزاری و خدمات رسانی به مردم شریف املش کارهای عمرانی زیادی در سطح شهر انجام شده است عیدی و حقوق و اضافه کار بهمن ماه همه کارکنان شهرداری پرداخت گردید

شهردار املش افزود : طی گفتگویی با پیمانکار در بازدید از پروژه کمربندی ، با یاری حق تعالی و مساعدت هوا تا ۱۰ روز آینده پس از اتمام زیر سازی ها، آسفالت کمربندی آغاز و تا قبل از نوروز به پایان خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد : با همکاری نماینده محترم مردم شهرستانهای رودسر واملش ، فرمانداری و همه دست اندرکاران ۱۶۱ تن قیر از سازمان شهرداری های وزارت کشور و ۱۰۵ تن هم از سازمان باز آفرینی دریافت شد که با این مقدار قیر ، بعد از عید ۳۵ هزار متر از معابر داخل شهر آسفالت خواهد شد.

وی اذعان کرد: طی این مدت با همکاری نماینده محترم توانستیم از سازمان شهرداری کمک های مالی قابل توجهی را دریافت نماییم که جا دارد از ایشان قدردانی نمایم.

شهردار املش با بیان اینکه قبل از عید نوروز تمام شهر روشن خواهد شد، افزود : اقدامات مقدماتی بلوار میرزا حبیب الله املشی که شامل ؛ بازسازی و رنگ آمیزی تیرهای برق است، انجام شده و قبل از ۱۵ اسفند شهر نورانی میشود.

وی اضافه کرد: همچنین برای آماده‌سازی شهر جهت استقبال از نوروز۱۴۰۲ مقدمات سفره های سنتی هفت سین و زیبا سازی شهر ، طی چند روز آینده انجام خواهد شد.

شهردار املش همچنین از آسفالت روزانه نقاط آسیب دیده شهر با یک ماشین آسفالت خبر داد و گفت: مشکل آسفالت این نقاط با لکه گیری برطرف میشود .

دکتر آریا منش در پایان خاطر نشان کرد:از همکاری وهمراهی اعضای شورای شهر که طی این مدت با وفاق وهمدلی مارا در رسیدن به اهداف یاری نموده اند تشکر می شود.