دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها

مدیرکل بیمه سلامت گیلان؛عفاف و حجاب برای ما مسلمانان ریشه در هویت و فطرت انسانی دارد

مدیرکل بیمه سلامت گیلان؛عفاف و حجاب برای ما مسلمانان ریشه در هویت و فطرت انسانی دارد

عاطف راد گفت:مسئله عفاف و حجاب برای ما مسلمانان ریشه در هویت و فطرت انسانی دارد و یکی از ارزش های دینی ما مسلمانان که نمود اجتماعی دارد مسئله عفاف و حجاب است. 

به مناسبت هفته عفاف و حجاب مراسمی با حضور مدیرکل ، معاونین ، روسای ستادی و کارکنان در مجتمع فرهنگی اداره کل بیمه سلامت گیلان برگزار شد.

در این مراسم دکتر عاطف راد مدیرکل بیمه سلامت با اشاره به اهمیت عفاف و حجاب گفت : این هفته فرصت مناسبی است که در جهت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و استحکام بنیان خانواده و مقابله با تهاجم فرهنگی گامهای اساسی با بهره گیری از رسانه های نوین در فضای مجازی و محیط های اجتماعی برداشت.

عاطف راد افزود : قیام مسجد گوهرشاد در زمان خود یکی از اتفاقات مهم است زیرا در دوره رضاشاه با توجه به برخوردهای شدید با هر گونه تحصن در شهر مشهد این قیام به وقوع پیوست و منشا برخی از تحولات شد.

عاطف راد یادآور شد : مسئله عفاف و حجاب برای ما مسلمانان ریشه در هویت و فطرت انسانی دارد و یکی از ارزش های دینی ما مسلمانان که نمود اجتماعی دارد مسئله عفاف و حجاب است.

وی خاطرنشان کرد : با توجه به نقش زنان در تربیت فرزندان ، اگر مادران نسبت به مسائل اخلاقی و عفاف و حجاب مقید باشند فرزندان با اخلاق تربیت می کنند که می توانند یک جامعه ای را بسازند.در پایان مراسم به برندگان مسابقات فرهنگی و کارکنان با حجاب برتر هدایا و لوح تقدیر اهدا گردید.