دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
پارک علم وفناوری گیلان غرفه برتر نمایشگاه هفته پژوهش کشور

پارک علم وفناوری گیلان غرفه برتر نمایشگاه هفته پژوهش کشور

پارک علم وفناوری گیلان غرفه برتر نمایشگاه هفته پژوهش کشور

پارک علم وفناوری گیلان به عنوان یکی از غرفه برتر نمایشگاه هفته پژوهش کشور انتخاب شد.

پس از باران / غرفه پارک علم و فناوری گیلان، با کسب امتیاز عالی از ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری و دبیرخانه بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار به عنوان غرفه‌ برتر بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ۱۴۰۲ انتخاب شد.

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، با 16 شرکت فناور و دانش‌بنیان و 2 کارگزار فناوری در بیست وچهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار ۱۴۰۲ حضور یافتند.

و همچنین پارک علم وفناوری گیلان همانند 12 سال گذشته به عنوان دبیر اجرایی این نمایشگاه، مدیریت سامانه ارزیابی فناوری (TRL) را برای هفته پژوهش و فناوری کشور برعهده دارد در این سامانه کلیه فناوری های کشور ثبت و ارزیابی می شوند.

مدیریت برپایی کارگاه های آموزشی در زمان نمایشگاه و غرفه رونمایی دستاوردهای نوین فناوری کشور نیز بر عهده پارک علم و فناوری گیلان بوده است.
لازم بذکر است، از جمله شاخص های ارزیابی غرفه برتر در بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار را می‌توان به غرفه آرایی، سطح فناوری های ارائه شده، ارائه مناسب فناروی ها در غرفه، حضور مسئولین و فناوران و تعامل با بازدیدکنندگان اشاره نمود.