پنج‌شنبه , فوریه 22 2024
آخرین خبرها
در دومین روز از دهه فجر انجام شد؛افتتاح ۶ پروژه عمران شهری در بندرکیاشهر

در دومین روز از دهه فجر انجام شد؛افتتاح ۶ پروژه عمران شهری در بندرکیاشهر

به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، ۶ پروژه عمران شهری توسط شهرداری شهر بندرکیاشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه: دکتر رضائی در این آیین ، دهه فجر را فرصتی مناسب در جهت انعکاس خدمات و عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: اقدامات و خدمات ارزنده ای در طول دوران شکوهمند انقلاب اسلامی در جهت ارائه خدمت به مردم به انجام رسیده است.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با تاکید بر اینکه آرمان ها و دستاوردهای دوران شکوهمند انقلاب اسلامی باید به نسل های جدید انتقال داده شود افزود: در ایام فجر امسال تعداد ۳۲ طرح و پروژه در بخش های عمران شهری ، عمران روستایی ، کشاورزی ، خدماتی ، درمانی ، تولیدی و عام المنفعه با اعتبار بیش از ۱۰۹ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: اجرا و بهره برداری از طرح ها و پروژه های دهه فجر، با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم منطقه صورت گرفته است.

گفتنی است احداث میدان جدید فرهنگ ، جدول گذاری و احداث کانیو خیابان سپیدکنار به طول ۶۵۰ متر ، جدول گذاری و احداث کانیو خیابان باران به طول ۷۰۰ متر ، اصلاح هندسی ، روشنایی برج نور ، بتن ریزی و آسفالت میدان ام الشهداء و اصلاح هندسی ۳ معبر ورودی شهر از مسیر کمربندی از جمله پروژه های افتتاح شده در دومین روز از ایام پیروزی انقلاب اسلامی در شهر بندرکیاشهر بود. برای اجرای این طرح ها ۱۳ میلیارد و ۹۵۰ میلیون ریال هزینه شد. با اجرای مجموعه پروژه های عمران شهری بندرکیاشهر ، برای ۴۴ نفر به صورت موقت اشتغال ایجاد شده است.

در آیین بهره برداری از مجموعه پروژه های شهرداری بندرکیاشهر ، امام جمعه ، بخشدار، جمعی از مسئولان و مردم منطقه حضور داشتند