شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها

پیام تبریک مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان به مناسبت فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی‌

رشتپس از باران رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در پیامی فرا رسیدن 12 بهمن، سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی‌ را تبریک گفت .

به گزارش پس از باران ،در متن این پیام مهدی محبوبی حسن کیاده آمده است ؛ این انقلاب، بی نام خمینی (ره ) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست؛ نسیم خوش‌عطر هدایت و نصرت، از هر سو می‏‌وزد و روح و جان عاشقان را می‏‌نوازد. پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، نگینی درخشان در تاریخ معاصر ایران است، این پیروزی، نماد غلبه اراده پولادین ملتی است که با دست‌های خالی و عزمی راسخ، کاخ‌ های پر زر و زیور رژیم طاغوت و سرسپردگی شاه ایران در برابر بیگانگان را برنتابید و با مشت‌ های گره‌کرده تا ثبت پیروزی انقلاب بر جریده تاریخ ایستادگی کرد.در ادامه این یادداشت آمده است ؛ بهار پیروزی، با همه مهربانی‏‌ها و طراوتش، شکوفه‌های امید و ایثار و حماسه را به ارمغان می‌‏آورد.

پرندگان سفیدبال و سبکبال، تنگی قفس اسارت را بال می‏‌گشایند و در قاب نیلگون آسمان، نغمه آزادی سر می‌‏دهند و از هر کوی و برزن این خاک مقدس، غریو «اللّه‏ اکبر»، نوید نصرت را طنین‌انداز می‏‌کند. دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با انقلاب خویش، صفحه‌ای زرین را در تاریخ حماسه و ایثار و انقلاب رقم زدند.