پنج‌شنبه , فوریه 22 2024
آخرین خبرها
رییس شورای شهر رشت:حفظ سلامت شهروندان در برابر دریافت ماهیانه ۱۵۰ میلیون تومان از محل اجاره اتوبوس ها بسیار مهم تر است.

رییس شورای شهر رشت:حفظ سلامت شهروندان در برابر دریافت ماهیانه ۱۵۰ میلیون تومان از محل اجاره اتوبوس ها بسیار مهم تر است.

رئیس شورای شهر رشت در یکصد و دومین جلسه علنی شورای شهر مطرح کرد:

خواب آلودگی رانندگان اتوبوس درون شهری مخاطرات جانی برای شهروندان به همراه دارد/ حفظ سلامت شهروندان در برابر دریافت ماهیانه ۱۵۰ میلیون تومان از محل اجاره اتوبوس ها بسیار مهم تر است.

رئیس شورای اسلامي شهر رشت با انتقاد از لایحه اجاره اتوبوس های درون شهری به برخی از کارخانجات و موسسات گفت: یقینا راننده اتوبوسی که چهار صبح برای ارائه خدمات به یک کارخانه خصوصی مجبور است فعالیتش را آغاز کند در طول روز و در ادامه فعالیت و سرویس دهی در درون شهر دچار خواب آلودگی می شود و این خواب آلودگی ممکن است مخاطرات جانی برای شهروندان به همراه داشته باشد.

به گزارش « پس از باران» به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت،محمد حسین واثق کارگرنیا امروز در یکصد و دومین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت با قدردانی از حضور اصحاب رسانه در جلسات شورای رشت اظهار کرد: از تلاش ها و پیگیری های اصحاب رسانه که همواره در جلسات شورا و شهرداری رشت حضوری فعال دارند و اخبار حوزه مدیریت شهری را به سمع و اطلاع شهروندان عزیز می رسانند تشکر می کنم.

وی به انجام عملیات های روز اخیر در فلسطین اشغالی اشاره کرد و گفت: فرزندان حماس در اقدامی غرور آفرین پاسخی کوبنده به سالها ظلم و تعدی رژیم فاسد اسرائیل دادند و سالهاست که این ملت مظلوم مورد هجوم اسرائیل غاصب قرار گرفته اند که متاسفانه با سکوت مدعیان دروغین دموکراسی ، شاهد رنج و به شهادت رسیدن ملت بی پناه فلسطین هستیم و امیدواریم با اتحاد و همدلی جهان اسلام به زودی شاهد نابودی این رژیم فاسد باشیم .

رئیس شورای اسلامي شهر رشت با گرامی داشت هفته نیروی انتظامی تصریح کرد: هفته نیروی انتظامی را محضر تمامی سبزپوشان ناجا که صادقانه برای امنیت و آسایش ملت بزرگ ایران اسلامی در تلاش هستند تبریک عرض می کنم .

کارگرنیا به شانزدهم مهر مصادف با روز جهانی کودک افزود: کودکان آینده سازان ایران اسلامی هستند و یقینا توجه به آنان ،  سلامت جامعه را در آینده تامین می کند و مجموعه مدیریت شهری رشت  همواره به کودکان نگاه ویژه ای دارد و در این راستا در این دوره از فعالیت شورا پارک کودک در جوار پارک بانوان منظریه رشت راه اندازی شد و معتقدم باید برنامه ریزی ها و اقدامات گسترده تری در این راستا انجام شود.

,رئیس شورای اسلامي شهر رشت با اشاره به ارسال لوایح متعدد با عنوان کمک مالی به گروه های مردم نهاد افزود: این مسئله موجب شده تا برخی از همکاران شورا انتقاد کنند و دبیرخانه شورا بابت چنین هزینه های هنگفتی که قالبا تحت لوایح مالی به شورا ارسال می شود به شهرداری تذکر دهد و همچنین علت اتمام ردیف بودجه کمک های مالی شهرداری رشت پیش از اتمام سال به اطلاع شورا رسانده شود.

رئیس شورای اسلامي شهر رشت با اشاره به ارسال لوایح متعدد با عنوان کمک مالی به گروه های مردم نهاد افزود: این مسئله موجب شده تا برخی از همکاران شورا انتقاد کنند و دبیرخانه شورا بابت چنین هزینه های هنگفتی که قالبا تحت لوایح مالی به شورا ارسال می شود به شهرداری تذکر دهد و همچنین علت اتمام ردیف بودجه کمک های مالی شهرداری رشت پیش از اتمام سال به اطلاع شورا رسانده شود.