دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها

در سه ماهه نخست سال جاری صورت پذیرفت: اجرای بالغ بر 50 کیلومتر شبکه گاز در استان گیلان

در سه ماهه نخست سال جاری صورت پذیرفت: اجرای بالغ بر 50 کیلومتر شبکه گاز در استان گیلان


طی سه ماهه نخست سال جاری 50 کیلومتر شبکه گاز در استان گیلان اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی گاز گیلان؛ عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: در سه ماهه نخست سال 1401 برای متقاضیان گاز طبیعی در این استان، بالغ بر 50 کیلومتر عملیات شبکه گذاری گاز طبیعی اجرا شده و در مجموع طول خطوط گاز در گیلان به بیش از 21 هزار و 713 کیلومتر رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اینکه بیش از 83 درصد از عملیات شبکه گذاری در بهار امسال در مناطق روستایی استان صورت گرفته است، گفت: علیرغم برخورداری بیش از 96 درصد خانوارهای روستایی گیلانی از نعمت گاز طبیعی، عملیات گازرسانی به مناطق باقیمانده با سرعت و براساس برنامه در حال اجرا است.

جمال نیکویی در بخشی دیگر درخصوص انشعابات گاز نصب شده در سه ماه ابتدایی سال 1401 گفت: در بهار امسال 3 هزار و 250 علمک گاز در مناطق شهری و روستایی استان نصب شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 29 درصد رشد داشته است.

وی با بیان این خبر افزود: با اجرای این عملیات، مجموع علمک‌های نصب شده در استان گیلان به حدود 625 هزار عدد افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان گفت: تمرکز ویژه این شرکت به امر کیفی سازی و بهبود مستمر خدمات است و با این نگاه برای برخورداری همه مردم از نعمت گاز طبیعی تلاش می‌کند