جمعه , فوریه 23 2024
آخرین خبرها
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه مطرح کرد؛

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه مطرح کرد؛

موفقیت دولت به منزله سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی است

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه گفت: موفقیت دولت به منزله سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی است. این مقوله با همدلی و انسجام و پیروی از منویات رهبری که در راس انقلاب اسلامی حضور دارند محقق می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه: دکتر رضائی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه امروز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ، تبریک هفته دولت و بزرگداشت دانشمند ایرانی زکریای رازی کاشف الکل  و  روز داروسازی، همچنین تشکر از امام جمعه محترم و ستاد نماز جمعه بخاطر در اختیار گذاشتن فرصت ارائه گزارش به  مردم عزیز و ولی نعمتان به عنوان یک خدمتگزار اظهار داشت: علیرغم مشکلات، محدودیت ها و تحریم هایی که بر ما تحمیل شده هفته دولت امسال ۵۵ عنوان پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۶۸ میلیارد ریال آماده بهره برداری و افتتاح شد. این پروژه ها شامل پروژه های عمران شهری و روستایی ، اقتصاد مقاومتی  یعنی بهره برداری از واحد های تولیدی و صنعتی که شامل یک واحد مرغداری ۲۰ هزار قطعه ای است و ۱۵ پروژه دیروز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری افتتاح شد.
فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه افزود:پروژه های مربوط به توسعه و بهسازی شبکه برق ، ساختمان اداره گاز و … همچنین با پیگیری نماینده محترم شهرستان و اینجانب  با توجه به اوج گیری بیماری کرونا و افزایش تعداد بیماران بستری و نیاز به اکسیژن ، تحویل یک دستگاه اکسیژن ساز به بیمارستان کوثر که در روزهای آتی به بهره برداری میرسد . هزینه این دستگاه حدودا ۲۰میلیارد ریال بوده و با احتساب آماده سازی جایگاه و اتصالات مجموعا ۳۰میلیارد ریال هزینه شده است.
دکتر رضائی ادامه داد:  از همین تریبون استفاده میکنم و از مردم عزیز و اصناف محترم که تا الان همکاری کرده اند، باز هم کمک کنند و با رعایت پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی و در صورت داشتن علائم، مراجعه سریع به پزشک ، کمک کنند هر چه زودتر این بیماری کنترل شود .
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد: سه پروژه بزرگ پل کابلی ، محور آستانه به کیاشهر و مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی که از سالها پیش شروع شده با پیگیری که ما و نماینده محترم  ‌کردیم ،مراحل پایانی خود را طی میکنند و انشالله در ماههای آتی تقدیم مردم خواهد شد. لازم به ذکر است برای مخزن ۱۰ هزار متر مکعبی از محل اعتبارات بحران ۱۰۰ میلیارد ریال تخصیص داده شده و بیش از ۹۵ درصد پیشرفت دارد . در پل کابلی جرثقیل های بزرگ مستقر شده اند و مهمترین قسمت آن یعنی تیرهای طولی وسط رودخانه به زودی نصب میشود.
فرماندا شهرستان آستانه اشرفیه گفت: امروز دومین روز شروع بکار وزرای جدید است، رئیس جمهور محترم حضرت آیت الله رئیسی امروز با تعدادی از وزرا به خوزستان سفر کرده اند تا به مشکلات آنجا رسیدگی کنند ، با توجه به وضعیت کشور و مشکلات اقتصادی ، شیوع کرونا و تحریم های ظالمانه ، دولت کار سختی در پیش دارد اما از سوی دیگر با توجه به  همراهی و همگرایی سایر ارکان نظام با دولت بخصوص مجلس، نیروهای نظامی و… در حوزه های مختلف سیاسی ، اقتصادی ،فرهنگی و اجتماعی فرصت خوبی را ایجاد می کند تا با انسجام و همدلی مشکلات کشور برطرف شود نمونه آن رای بالای مجلس به اکثریت قاطع وزیران پیشنهادی است، در هر صورت همه باید کمک کنند تا دولت موفق شود زیرا موفقیت دولت به عنوان یکی از ارکان اصلی نظام به منزله موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.