شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها

به دنبال دستور استاندار گیلان به مدیران دستگاهها برای مقابله با بحران احتمالی برف ؛شرکت شهرک های صنعتی گیلان اعلام آمادگی کرد

به دنبال دستور استاندار گیلان در پی لغو مرخصی مدیران ادارات برای مقابله با بحران احتمالی برف تا پایان هفته جاری ، در این رابطه شرکت شهرک های صنعتی گیلان نیز از آمادگی لازم در کیه شهرک ها و نواحی صنعتی برای مقابله با بحران برف خبر داد.

به دنبال کاهش هوا و برودت ناشی از سرما و اعلام هواشناسی از بارش برف در پایان هفته جاری و دستور استاندار گیلان به مدیران دستگاه های خدمت رسان و لغو مرخصی آنان تا اطلاع ثانوی ‌ عادی شدن شرایط ، شرکت شهرک های صنعتی گیلان نیز در این رابطه از استقرار ماشین آلات برف روز و دارای تیغه برف شکن و ماشین های آتش نشان خبر داد و گفت : به دنبال دستور استاندار گیلان ، شرکت شهرک های صنعتی گیلان برای مقابله با بحران های احتمالی و همراهی با بخش صنعت در شهرک های صنعتی در حالت آماده باش به سر می برد.

مهدی محبوبی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در این رابطه در توضیحی بیشتر گفت :علی رغم اینکه این شرکت آمادگی لازم در مقابل بحران احتمالی را دارد ، در روزهای آتی تدابیر لازم را داشته باشند.

مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی اطهار داشت : به دنبال اعلام هواشناسی و برودت هوا و بارش برف در برخی از مناطق استان ، این شرکت آمادگی لازم برای مقابله با بحران احتمالی را در شهر ک ها و نواحی استان دارد و به همین جهت تمامی پرسنل خدماتی در حالت آماده باش قرار دارند.

به گفته مدیر عامل شرکت شهر ک های صنعتی گیلان زیرساخت های بسیار مناسبی در برخی از شهر ک ها توسط دولت انجام شده و بخش خصوصی هم سرمایه گذاری بسیار قابل توجهی در شهرک های صنعتی داشته است که لزوم صیانت از این سرمایه گذاری ها حیاتی است.

وی استان گیلان را دارای ۳۳ شهرک و ناحیه صنعتی با بالغ بر ۷۱۲ واحد صنعتی فعال دانست و اظهار کرد: بیش از ۹۲ درصد این واحدها صنایع کوچک و متوسط هستند که بیش از ۴۵ درصد اشتغال صنعت کشور را در خود جای می دهند.

محبوبی افزود: بیش از ۱۷ هزار نفر در شهرک های و نواحی صنعتی گیلان مشغول بکار هستند و حدود ۱۶ درصد کارخانجات فعال در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان صادرات محور هستند.