شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها

برگزاری نخستین جشنواره و تور عکاسی با نام هوسم به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر

برگزاری نخستین جشنواره و تور عکاسی با نام هوسم به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر

شهردار رودسر از برگزاری نخستین جشنواره و تور عکاسی با نام هوسم به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی شهر رودسر خبر داد.

مازیار صفائی  اصلی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره با حضور برترین عکاسان استان و با داوری شاخص ترین چهره های عکاسی کشور و استان در تیرماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.دبیر جشنواره هوسم نیز گفت :جشنواره و تور عکاسی هوسم به مدت سه روز به میزبانی شهرداری و شورای اسلامی این شهر برگزار و  علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند  پس از انتشار فراخوان در خردادماه با ارسال رزومه کاری خود به آدرس پست الکترونیکی جشنواره به آدرس hosamphotofestival@gmail.com  پس از بررسی هیات داوران  در این جشنواره شرکت نمایند.

ایوب مرادی افزود: این جشنواره به مدت ۳ روز در بخشهای حرفه ای ، تلفن همراه و عکسهای تاریخی رودسر برگزار  و حضور در این جشنواره برای علاقه مندان رایگان خواهد بود.

وی تصریح کرد :  این جشنواره در بخش حرفه ای با موضوعات نماد های شهری ، بناهای تاریخی ، صنایع دستی و گردشگری و عکاسی خیابانی . در بخش تلفن همراه با موضوع آزاد و در بخش عکسهای تاریخی با موضوع عکسهای تاریخی شهر رودسر با قدمت عکسهای بیش از ۴۰ سال برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد در حاشیه این جشنواره علاوه بر تور عکاسی برای عکاسان حرفه ای  یک  کارگاه آموزشی یک روزه با حضور برترین عکاسان و مدرسین عکاسی کشور برای علاقه مندان به هنر عکاسی برگزار خواهد شد. وی با اشاره به این که در پایان این جشنواره از نفرات برتر در بخش های مختلف تجلیل به عمل خواهد آمد گفت.

دبیر خانه جشنواره عکاسی هوسم در نظر دارد به منظور گرامیداشت زحمات عکاسان پیشکسوت استان در مراسم اختتامیه از آنان تجلیل نماید.دبیر جشنواره هوسم خاطر نشان کرد آقایان کریم ملک مدنی ، مهدی آشنا و ساتیار امامی به عنوان داور و آقای مهدی وثوق نیا به عنوان مدرس  این جشنواره را همراهی خواهند نمود.