دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
شهردار پره سر:تدوین طرح برنامه‌ریزی راهبردی شهر و شهرداری پره‌سر از مطالبات شهروندان بود که به سرانجام رسید

شهردار پره سر:تدوین طرح برنامه‌ریزی راهبردی شهر و شهرداری پره‌سر از مطالبات شهروندان بود که به سرانجام رسید

به گزارش رایان خبر/قرارداد مطالعات و تهیه طرح برنامه راهبردی-عملیاتی شهر و شهرداری پره سر فی مابین شهرداری پره‌سر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با هدف ارائه پژوهش‌های کاربردی به مراکز اجرایی و سازمان‌ها منعقد شد.
شهردار پره‌سر طی گفتگویی در این راستا ضمن بیان این نکته که توسعه شهری با برنامه‌ریزی درست امکان‌پذیر است، از انعقاد قرارداد بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و شهرداری پره‌سر با هدفارائه پژوهش‌های کاربردی به مراکز اجرایی و سازمان‌ها خبر داد و آن را یکی از مطالبات مردم پره سر عنوان کرد که به سرانجام رسید.

دکترشهرام شهابی در ادامه سخنان خود با تبریک فرارسیدن یوم‌الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران از خدمات دکتر محمد دوستار ،رئیس واحد دانشگاه آزاد اسلامی رشت تشکر نمود و لازمه توسعه شهری را برنامه‌ریزی درست دانست.

وی تصریح کرد: شهرداری پره‌سر در راستای عملی‌کردن فعالیت‌های شهری و شهرسازی به این نتیجه رسید که با توجه به دستورالعمل‌ها و اسناد بالادستی، طرح برنامه‌ریزی راهبردی شهر و شهرداری پره‌سر را تدوین نماید.

شهردار پره‌سر همچنبن به ظرفیت‌های علمی بسیار بالا در دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان اشاره کرد و افزود: امیدواریم شهرداری پره‌سر بیشتر از گذشته با عملی‌کردن فعالیت‌هایی که جزء وظایف قانونی شهرداری است، بتواند شهری باکیفیت، زیبا و از لحاظ علمی مورد قبول همه افرادی که با مسائل شهری آشنایی دارند، گام بردارد.
گفتنی است: قرارداد پژوهشی تدوین برنامه راهبردی-عملیاتی شهر و شهرداری پره‌سر با دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به امضا رسید و عملاً مرحله مقدماتی آن آغاز شد.