دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
شهردار بندر کیاشهر در مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور: برگزیدگان کنکور سراسری از افتخارات این شهر هستند

شهردار بندر کیاشهر در مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور: برگزیدگان کنکور سراسری از افتخارات این شهر هستند

رایان خبر/اختصاصی به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر کیاشهر عصر دیروز ،چهارشنبه ۲۶اذر در سالن اجتماعات شهرداری بندر کیاشهر از ۱۳تن از دانش آموزانی که در کنکور ۹۹,رتبه های برتر را از آن خود کرده اند، تجلیل بعمل آمد.

شهردار بندرکیاشهر در این آیین ضمن تبریک هفته پژوهش ، میلاد حضرت زینب (س) وروز پرستار را گرامی داشت و از خدمات و زحمات شبانه روزی مدافعان سلامت در شرایط سخت و بحرانی اخیر شیوع ویروس کرونا قدر دانی نمود.

 دکتر عبدالرضا سلیمانی با بیان اینکه دانش‌آموزان برگزیده ، با کسب موفقیت در کنکور سراسری افتخار بزرگی را برای شهرمان به ارمغان آورده اند ،گفت: این جوانان امروز موجب افتخار خانواده های خود ،مردم و مسئولان هستند.


وی با بیان اینکه دانش آموزان برگزیده کیاشهری در کنکور سراسری، سفیران علمی این شهر در مراکز آموزش عالی هستند و افتخاری برای بندر کیاشهر محسوب می‌شوند، افزود: از اسفندماه سال گذشته کلاس‌های درس به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد و دانش آموزان با محدودیت‌های جدی مواجه بودند اما تلاش و با همت و تلاش امروز این افتخارات را نصیب شهرمان کرده اند .
شهردار کیاشهر حضور دانش آموزان برتر و استعدادهای علمی بندر کیاشهر در دانشگاه‌های کشور فرصت مناسبی برای معرفی آداب‌ورسوم مردم در این منطقه است.

وی خاطرنشان کرد: موفقیت در عرصه‌های مختلف علمی مرهون توکل به خدا، تلاش‌های شبانه روز ی و حمایت خانواده و معلمان دلسوز است.
این مقام مسئول یادآور شد: موفقیت این دانش آموزان درخور شأن و جایگاه بندر کیاشهر است و امیدوارم در سال‌های آینده هم شاهد کسب رتبه‌های علمی در کنکور سراسری باشیم.
سلیمانی بیان داشت: از دانش آموزان برگزیده کیاشهری انتظار می‌رود تا انسانی مفید برای جامعه و چراغ راه و الگوی دیگران باشند و تجربیات خود را در مسیر کسب موفقیت به دیگران نیز منتقل کنند

شهردار بندر کیاشهر گفت:همه نخبگان باید به شهر و خاک خود تعصب داشته باشند و در راستای سربلندی آن گام‌های بلند بردارند چراکه اعتبار همه کشورهای جهان به داشتن نخبگان و آینده شهر و کشور ما به همت و تلاش شما آینده‌سازان است.
قهرمانی، رییس شورای اسلامی  این شهر نیز اظهار داشت: باعث افتخار ماست که فرزندان کیاشهر ی به این مراتب و مدارج علمی در سطح کشور رسیده اند.
وی برگزیدگان گنکور این شهر را  پرچم داران  بندر کیاشهر دانست و از آنان و خانواده هایشان قدردانی نمود.

میثم سلسله  دیگر عضو شورای شهر بندر کیاشهر نیز بیان داشت: با توجه به تاکید کمیسیون فرهنگی در ادوار گدشته ، این بار شهردارمان پای جلو گذاشتند و این مراسم را در تجلیل از  برگزیدگان کنکور سال ۹۹ برگزارکردند.
خزانه دار شورای اسلامی کیاشهر افزود: امیدواریم دانش آموزان برگزیده کیاشهر ی ، مدارج علمی را یکی  پس از دیگری  طی کنند .
گفتنی است: در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از برگزیدگان کنکور بندر کیاشهر قدر دانی شد.
گزارش: زهرا رگان
عکس: فرداد همت زاده