دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در نشست خبری هفته جوان  مطرح کرد:اجرای 274 برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته جوان /تمامی دستگاههای اجرایی موظف و مکلف به ارائه خدمات به جوانان هستند80درصد متقاضیان وام ازدواج در گیلان تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در نشست خبری هفته جوان مطرح کرد:اجرای 274 برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته جوان /تمامی دستگاههای اجرایی موظف و مکلف به ارائه خدمات به جوانان هستند80درصد متقاضیان وام ازدواج در گیلان تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

به گزارش رایان خبر خبر به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان، جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در نشست خبری هفته جوان با تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و میلاد مسعود منجی عالم بشریت در نیمه شعبان گفت : 274 برنامه فرهنگی و ورزشی در حوزه جوانان برای اجرا در تمامی شهرستانهای گیلان تدوین شده که 24 عنوان مهم از برنامه ها ، استانی و ملی برگزار می شود.

وی مهمترین برنامه های هفته جوان را جشن میلاد حضرت علی اکبر و تجلیل از جوانان برتر استان و شهرستانها ، غبارروبی مزار شهدا و دیدار و تجلیل از خانواده های شهدا ، دیدار جوانان نخبه با نماینده ولی فقیه در گیلان و شهرستانها ، برگزاری نشست های ورزشکاران ، ستاد ساماندهی امور جوانان و مشاوره های رایگان ازدواج و تحکیم خانواده ، اعطای مجوز 7 سازمان مردم جوانان و توزیع بسته های کمک معیشتی توسط سازمانهای مردم نهاد از دیگر برنامه های هفته جوان 1401 در گیلان است .

جهانبخش آرمان مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه 80 درصد متقاضیان وام ازدواج در گیلان تسهیلات خود را دریافت کرده اند گفت : بیش از 25 هزار نفر در گیلان با 20 میلیارد تومان اعتبار تسهیلات وام ازدواج دریافت کرده اند.

فیروز عزت دوست معاون امور جوانان ورزش و جوانان گیلان گفت : نشست جوانان با استاندار و نماینده ولی فقیه و اختتامیه جشنواره جوانان برتر ایران زمین در استان پس از معرفی از سوی دستگاهها و داوری بر اساس شاخص های وزارتخانه ، با تجلیل از 15 جوان نخبه حوزه های اجتماعی ، علمی ، فرهنگی و اقتصادی گیلان توسط آیت اله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و دکتر عباسی استاندار گیلان روز یکشنبه 14 اسفند ساعت 15 در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار می شود.

وی افزود : بر اساس تصمیم ستاد سامان ازدواج کشور تمامی دستگاههای اجرایی موظف و مکلف به ارائه خدمات به جوانان هستند، خدماتی چون سالنها و اماکن مختلف دستگاههای اجرایی می بایست برای ازدواج آسان جوانان به دبیرخانه ستاد در اداره کل ورزش هر چه سریعتر اعلام شود.