شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها
حضور کارشناسان نظارت بر درمان وزارت بهداشت در گیلان؛ از پایش اجرای آیین‌نامه‌های وزارتی تا دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان

حضور کارشناسان نظارت بر درمان وزارت بهداشت در گیلان؛ از پایش اجرای آیین‌نامه‌های وزارتی تا دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان

حضور کارشناسان نظارت بر درمان وزارت بهداشت در گیلان؛
از پایش اجرای آیین‌نامه‌های وزارتی تا دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دو تن از کارشناسان نظارت بر درمان و اعتبار بخشی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش های بهداشتی و درمانی شرق گیلان بازدید و در پایان با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش رایان خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، صبح امروز دو تن از کارشناسان نظارت بر درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با هدف پایش اجرای آیین نامه های وزارتی در بخش های بهداشتی و درمانی در استان گیلان حضور یافتند.

دکتر خاکی و همچنین مهندس گودرزی در معیت دکتر میر فلاح، مدیر نظارت و اعتبار بخشی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در جریان سفر به استان گیلان ابتدا در شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان حضور یافته و پس از آن از بیمارستان‌خصوصی این شهرستان نیز بازدید کردند.

کارشناسان نظارت بر درمان و اعتبار بخشی معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدیدها بر حفظ و ارتقای ایمنی بیمار، نظارت بر اجرای فرایندها و آیین‌نامه‌های وزارتی و همچنین بخش های بستری تحت درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تأکید کردند.

این تیم نظارتی همچنین با دکتر حیدرعلی بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز دیدار و ضمن تبریک انتصاب وی، ارزیابی و پایش های خود در این سفر یک روزه را تشریح و تبیین کردند.