پنج‌شنبه , فوریه 22 2024
آخرین خبرها
رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان:مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با کارجهادی تحولات بزرگی در درمان استان رقم زده است

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی گیلان:مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با کارجهادی تحولات بزرگی در درمان استان رقم زده است

دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در نشستی تعاملی با رئیس و اعضای کانون بازنشستگان استان در محل سالن اجلاس بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)رشت دیدار و پیرامون برنامه های توسعه ای و درمانی جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان و بازنشستگان سخن گفت.

به گزارش پس از باران ، در این نشست دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بیان اینکه بازنشستگان ارزشمندترین سرمایه های انسانی و مالکین اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند گفت: از آنجاییکه امروزه مسئله درمان به مهمترین دغدغه های جامعه به ویژه بازنشستگان تبدیل شده است

مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان در تلاش است با بهره گیری از حداکثر ظرفیت مراکز ملکی بتواند بیشترین خدمت رسانی را به بیمه شدگان و بازنشستگان ارائه دهد.

مدیردرمان تامین اجتماعی گفت:در همین راستا مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با انجام اقدامات موثر از جمله اتمام و بهره برداری از بیمارستان شهید املاکی کومله، افتتاح آزمایشگاه مولوکی در پلی کلینیک شماره یک رشت، افتتاح واحد رادیولوژی و تجهیز پلی کلینیک تخصصی انزلی به پیشرفته ترین دستگاه اکوکاردیوگرافی، عقد قرارداد با موسسات و مراکز درمانی و… در صدد جبران عقب ماندگیها برآمده است.

دکتر حسین ابراهیمی اظهار کرد: در تلاش هستیم با برنامه ریزی و پیگیریهای لازم و نیز استفاده از همه ظرفیتها با به ثمر رساندن طرحها و پروژ های در دست اقدام نظیر احداث مجمتع درمانگاهی، رفاهی، اورژانس و آنژیوگرافی در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)رشت، احداث درمانگاههای مجهز در شهرستانهای فاقد مراکز ملکی تامین اجتماعی، افزایش شیفتهای برخی از مراکز درمانی و… بخش زیادی از عقب ماندگیها را مرتفع سازیم.وی افزود؛ مدیریت درمان تامین اجتماعی همواره بدنبال ارتقاء خدمت رسانی از طریق حل مسائل، مشکلات و مجهز نمودن مراکز درمانی به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات است.

یکی از مهمترین عواملی که بهبود خدمت رسانی را در پی خواهد داشت حل چالش کمبود نیرو و برخورداری از نیروی انسانی پویا است که با پیگیریهای بعمل آمده و موافقت سازمان جهت مرتفع شدن این موضوع، اضافه شدن نیرو از طریق آزمون برگزار شده و آتی به مجموعه مدیریت درمان، قطعا سبب افزایش عملکرد و بهبود کیفیت خدمت رسانی می گردد.

وی در بخشی از سخنان خود از مدیر عامل و مجموعه مدیریتی ستاد سازمان تامین اجتماعی که همواره با نظر مساعد و همکاریهای خود، کمک شایانی جهت ارتقا و اعتلای درمان استان گیلان نمودند قدردانی نمود و گفت: تیم مدیریتی انقلابی سازمان تامین اجتماعی به جد بدنبال تحقق عدالت اجتماعی و افزایش خدمت رسانی به مردم و بیمه شدگان است.

صفی زاده رئیس کانون بازنشستگان گیلان ضمن اشاره به دغدغه های بازنشستگان در حوزه درمان گفت: دردوسال اخیر و ورود تیم جدید مدیریتی در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان شاهد تحول در خدمت رسانی و افزایش تعامل با بازنشستگان و بیمه شدگان بوده ایم که قابل تقدیر و تحسین است.

رئیس کانون بازنشستگان گیلان گفت: مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان توانسته با کار جهادی، ایجاد تعامل و استفاده از همه ظرفیتها کارهای بزرگی را انجام دهد و تحولات بسیاری را در درمان تامین اجتماعی استان رقم بزند.

کانون بازنشستگان استان از همه ظرفیتهای خود جهت حمایت، همکاری و پیشبرد اهداف مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان استفاده می نماید تا به یاری خدا و تلاشهای انجام شده شاهد ادامه روند روبه رشد خدمت رسانی به بازنشستگان و بیمه شدگان تامین اجتماعی باشیم.

گفتنی است درحال حاضر مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با ۱۳ مرکز درمانی و ۲ بیمارستان بصورت مستقیم و نیز از طریق عقد قرارداد با ۲۳۳۸ موسسه درمانی بصورت غیر مستقیم به بیش از یک میلیون و سیصد هزار بیمه شده در سطح استان خدمات درمانی ارائه می نماید