دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها

تاکید مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در دیدار با کارکنان ستادی شرکت: پیگیری جدی پروژه ها تا حصول نتیجه

تاکید مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در دیدار با کارکنان ستادی شرکت:
پیگیری جدی پروژه ها تا حصول نتیجه

محمود دشت بزرگ مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان صبح امروز در حرکتی تازه به اتفاق تنی چند از مدیران با حضور در محل کار معاونت ها، دفاتر و ادارات ستاد برق منطقه‌ای گیلان با مجموعه کارکنان این شرکت دیدار و گفت وگوی صمیمانه داشت.
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان ضمن بررسی چگونگی روند کاری معاونتها به صورت حضوری و از نزدیک، دستورات لازم برای تسریع کارها را صادر کردند و خواستار تلاش مضاعف در خدمت رسانی به مردم شدند.
محمود دشت بزرگ ضمن تشکر از زحمات کارکنان گفت: پروژه های فعال و در دست اقدامی که باید قبل از اوج بار سال آتی به بهره برداری برسند، به طور مستمر پیگیری و دنبال شوند و با برنامه و تلاش شبانه روزی به نتیجه برسند.
وی افزود: عدم بهره برداری از پروژه ها در موعد مقرر، معایب و زیان های متعددی از جمله از دست رفتن منابع مادی، عدم برخورداری از مزایای بهره برداری بهنگام از پروژه ها توسط مردم شریف و فهیم استان، به هدر رفتن وقت، توان و زحمات کارشناسی و… دارد که گاها جبران عواقب آن غیرقابل ممکن می باشد.
رئیس هیات مدیره شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان گفت: انتظار می رود در اجرای پروژه ها، برنامه های دقیق با تمام جزئیات داشته باشیم و تا حصول نتیجه، دست از کار و تلاش برنداریم.