شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها
استقبال گرم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان از زمستان سرد

استقبال گرم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان از زمستان سرد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان ، مجتبی شکوری ، از آمادگی کامل این شرکت و استقبال گرم برای تأمین سوخت زمستان سرد و در پیش روی مصرف‌کنندگان در بخش‌های خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی خبر داد .
به گزارش پس از باران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان هر ساله از ماههای قبل ازشروع فصل سرما ،تدابیر مناسبی برای سوخت رسانی مطلوب فصول سرد به کلیه نقاط استان برای مصرف کنندگان نفت سفید به ویژه مناطق صعب العبور و کوهستانی ، مشترکان فاقد گاز طبیعی و سوخت مدارس در نظر گرفته می شود تا در روزهای سرد و برفی زمستان با مشکلی مواجه نشوند .

وی ضمن تاکید به مصرف کنندگان نفت سفید که به موقع نسبت به دریافت سهمیه های خود اقدام نمایند افزود : در بخش خانگی نیز برای ماههای باقیمانده از سال هر ماه 210 لیتر برای خانوارهای عادی و صعب العبور سوخت تخصیص داده می شود و برای مناطق صعب العبور نیز کالابرگ فوق العاده منظور خواهد شد .

مدیر منطقه با اشاره به ذخیره سازی انجام شده فرآورده های نفتی در انبار نفت این شرکت افزود : « خوشبختانه هیچ گونه کمبودی برای ذخیره سازی وجود ندارد و نیروگاههای استان با درخواست در سامانه سدف ، سوخت مورد نیاز خود را با اولویت از انبار نفت و یا سایر مبادی تامین می کنند .

وی همچنین اظهار کرد : مشتریان عمده و جزء که از گاز طبیعی استفاده می کنند و نیاز به سوخت دوم دارند ؛ با ثبت نام در سامانه سدف براساس مقررات جاری سهمیه سوخت دریافت می کنند .

مدیر منطقه همچنین گفت : تأمین سوخت مورد نیاز استان مرهون همت و تلاش شبانه روزی مجموعه خدوم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعم از مسئولان و کارکنان، جایگاه‌های عرضه سوخت، شرکت‌ها و رانندگان حمل‌ونقل فرآورده‌های نفتی، عاملان فروش روستایی و عشایری برای رضایت خداوند متعال و شهروندان شریف می باشد .