دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها

اجرای طرح ویژه کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان/ نظارت بر اتوبوس ها تشدید می شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان خبر داد؛
اجرای طرح ویژه کنترل ناوگان حمل و نقل عمومی گیلان/ نظارت بر اتوبوس ها تشدید می شود
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از تشدید نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان گیلان خبر داد و گفت: این طرح از ۱۲ لغایت ۲۱ تیر در پایانه های مسافری استان اجرا می شود.
فریبرز مرادی از تشدید نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: در راستای ارتقای سطح ارائه خدمات به بهره برداران ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری و نظارت بر تحقق بهینه بند ششم منشور حقوق مسافران طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوسی همزمان با سراسر کشور در گیلان از امروز آغاز شد.


وی افزود: با توجه به شروع تعطیلات تابستانی و لزوم رعایت حقوق شهروندی مسافران، تشدید نظارت بر عملکرد شرکت ها و ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری به منظور ارائه خدمات مطلوب به مسافران در دستور کار قرار گرفته است.


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه همزمان با افزایش سفرهای برون شهری نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری گیلان تشدید می شود، گفت: گیلان استان گردشگرپذیر بوده و لذا شاهد استفاده مسافران از ناوگان اتوبوسی هستیم.
مرادی ادامه داد: براساس این طرح و با استناد به مواد و تبصره های قانونی رسیدگی به تخلفات، رانندگان شرکت ها و موسسات مکلف هستند طبق ساعت درج شده در بلیت حرکت کنند و در زمان مناسب و معمول مسافران را به مقصد برسانند.


وی از مسافران خواست شکایات خود را از طریق سامانه پیامکی۲۰۰۰۱۴۱ ارسال کنند و متذکر شد: در راستای خدمات دهی مناسب به مسافران جاده ای طرح ویژه کنترل تاخیر در مبدا و حین سفر ناوگان عمومی حمل و نقل مسافر از ۱۲ لغایت ۲۱ تیر در پایانه های مسافری استان اجرا می شود. ایسنا