دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها
پیام تبریک مدیر کل بهزیستی گیلان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی گیلان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت

پیام تبریک مدیر کل بهزیستی گیلان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت

سید مهد خدمت بین دانا مدیر کل بهزیستی گیلان با صدور پیامی میلاد پیامبر اکرم (ص)، امام جعفر صادق(ع) و هفته وحدت را تبریک گفت.

متن پیام تبریک وی به شرح ذیل است:” بسم الله الرحمن الرحیم “ربیع الاول، ماه زیبایی ها و تجلی رحمت الهی بر هستی و طلوع آفتاب حقیقت است.

ماهی که در آن خاتم پیامبران، حضرت محمد مصطفی(ص) متولد شد و به یمن ولادت معجزه آسای برترین فرستاده خداوند، مهربانی و عطوفت معنا گرفت و سیره و سنت نبی مکرم اسلام برای همیشه ی تاریخ، معیار انسانیت و زیست اخلاقی شد.

فاصله تاریخ دوازدهم ربیع الاول و هفدهم ربیع الاول به عنوان «هفته وحدت» نامیده شده است .

در هفته وحدت که بر محور پیامبر وحدت آفرین و ولادت خجسته او شکل گرفته است، میثاق ها مستحکم و پیمان ها، استوارتر می گردد و خون ها در هم می جوشد و دست ها و بازوها در هم قرار می گیرد و چهره ها بر یکدیگر لبخند پیروزی و صفا می زند، همه اقشار باهم اند و امت اسلامی سرود وحدت، سر می دهند.

هفته وحدت هفته مبارکی که مزین به میلاد با سعادت دو نور آسمانی، “حضرت محمد مصطفی (ص)”، مبشر خرد، آگاهی و مبلغ عشق و مهربانی و “حضرت امام جعفر صادق (ع)” پیشوای راستین صالحین و صدیقین است، هفته ای که میراث گرانبهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و نوید بخش همدلی و همبستگی برای نیل به اهداف عالیه اسلامی و سرمنشأ فرهنگ همدلی و یکپارچگی مسلمانان جهان است.

اینجانب سالروز ولادت پیامبر مهربانی و رحمت، مبشر عدل و دوستی ، حضرت محمد مصطفی (ص) و فرزند صالحش ، شیخ الائمه، حضرت امام جعفر صادق (ع) و همچنین فرا رسیدن “هفته وحدت” را به محضر مبارک حضرت بقیه الله الاعظم، یگانه منجی عالم بشریت، “حضرت مهدی (عج)” و تمامی مسلمانان جهان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و یکپارچگی، سربلندی و اقتدار مسلمانان جهان را از خداوند منان خواستارم.سیدمهدی خدمت بین دانامدیرکل بهزیستی استان گیلان