دوشنبه , فوریه 26 2024
آخرین خبرها

بازدید مدیرعامل شستا از شرکت سیمان خزر

بازدید مدیرعامل شستا از شرکت سیمان خزر


 
 
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) در بازدید از شرکت سیمان خزر (سهامی عام) ضمن قدردانی از زحمات مدیران و پرسنل این مجموعه بر نگاه جهادی در صنعت ، رشد تولید و سازندگی کارخانجات به سطح مطلوب تاکید نمود .

به گزارش رایان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان خزر،مهندس ابراهیم بازیان، مدیرعامل شستا به همراه جمعی از مدیران شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی،  مدیران عامل هلدینگ سیمان تامین و سیمان فارس و خوزستان با همراهی مدیر عامل شرکت سیمان خزر ضمن ادای احترام به یادمان شهدای کارگری شرکت سیمان خزر از روند تولید این کارخانه بازدید کردند.

خطوط تولید و آزمایشگاه  جدید و مجهز بتن دپارتمان پخت و اتاق کنترل از جمله بخش‌های مهم شرکت سیمان خزر بود که مورد بازدید قرار گرفت.

در ابتدای این دیدار، ، دکتر اسحق جمال امیدی ، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر ضمن خیر مقدم، گزارشی از عملکرد ، اقدامات و افتخارات این مجموعه در راستای افزایش تولید و تحویل  همچنین کسب موفقیت های مختلف در سطوح ملی و استانی ،  برنامه و چشم‌انداز راهبردی آتی سیمان خزر را به مدیر عامل شستا ارائه نمود .
وی افزود: دستیابی به موفقیت‌های شرکت در سایه حمایت و توجه هلدینگ‌های بالا از جمله شستا بوده است.
جمال امیدی اضافه کرد: پرسنل زحمتکش شرکت در سایه همدلی ،جدیت در کار و نظم و انظباط فردی و سازمانی رشد تولید باکیفیت را با نظر گیری هزینه و فایده عملیاتی خواهند کرد.

در ادامه مهندس حمیدرضا هوشیاری  ،مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان تامین  توجه ویژه به شرکت های سیمانی از سوی  مدیرعامل شستا را تقدیر نموده و حرکت در راستای برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت شستا را راهبرد سال جدید هلدینگ سیمان دانست.

وی با بیان این مطلب که در سال گذشته چند شرکت از جمله سیمان خزر با تلاش و کوشش همکاران  خود به رکورد تولید و تحویل کل ادوار دست یافتند، افزود : برنامه ریزی لازم برای ادامه این روند در سال جدید صورت گرفته است .

مهندس بازیان ، مدیرعامل شستا نیز ضمن تشکر و قدردانی از تلاش مدیران  و کارکنان این مجموعه، بر افزایش تولید محصول با کیفیت و ورود به عرصه تنوع محصولات  با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مطلوب این شرکت در راستای صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان را قابل تقدیر دانست.

وی با اشاره به اهتمام ویژه شستا برای حمایت و پشتیبانی از هجده شرکت سیمانی که بیش از ۳۰ درصد سیمان کشور را تولید می نمایند از تلاش برای ارتقای همه شرکت های سیمانی در تمام سطوح  منجمله کارهای فرهنگی ، اجتماعی ، و محیط زیست  در کنار تولید و تحویل در جهت اطاعت از منویات مقام معظم رهبری حمایت خواهد کرد.

مدیرعامل شستا برنامه‌ریزی‌های راهبردی را برای ایجاد یک الگوی مناسب و مطلوب در همه زمینه برای شرکت های سیمانی لازم دانسته و دستورات مقتضی جهت ایجاد بسترهای لازم برای استفاده حد اکثری از امکانات و خطوط ریلی برای ورود به بازارهای صادرات کشورهای منطقه که نیاز به سیمان ایران دارند را تاکید نمود.
وی برنامه سیمان خزر  برای صادرات سیمان به کشورهای حاشیه دریای خزر را بسیار مثبت دانسته و بر حمایت شستا و شرکتهای وابسته منجمله کشتی رانی جمهوری اسلامی ایران برای تحقق صادرات این مجموعه تاکید کرد.

شرکت سیمان خزر با سابقه‌ای بیش از ۳٠ سال در صنعت سیمان کشور بیش از ۸۰ درصد بازار استان گیلان را در دست دارد‌، این شرکت بورسی زیرمجموعه هلدینگ سیمان فارس و خوزستان و سیمان تأمین، و شستا طی سال گذشته از رشد چشمگیر در تولید، فروش و سودآوری برخوردار بوده است.