جمعه , فوریه 23 2024
آخرین خبرها
افتتاح یک شرکت تولید محصولات پزشکی با حضور معاون وزیر صمت در رودسر/ سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیاردی برای تولید انواع سرسوزن پزشکی در رودسر

افتتاح یک شرکت تولید محصولات پزشکی با حضور معاون وزیر صمت در رودسر/ سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیاردی برای تولید انواع سرسوزن پزشکی در رودسر

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از افتتاح واحد جدید شرکت سرنگ مینای رودسر با حضور معاون وزیر صمت خبر داد
در چهارمین روز از دهه فجر یک شرکت صنعتی تولید کننده انواع سرسوزن پزشکی با حضور استاندار گیلان و معاون ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت در شهرک صنعتی رودسر افتتاح شد و به بهره برداری رسید .
در این مراسم تیمور پورحیدری اظهار داشت: با راه‌اندازی این شرکت زمینه اشتغال ۸۰ نفر از جوانان رودسر فراهم شده است.

وی افزود: این شرکت با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومان با زیربنای ۵۸۰۰ متر مربع در زمینی به مساحت ۱۰ هزار و ۲۰۰ متر مربع بنا شده است.

دکتر پورحیدری در خصوص تولیدات استراتژیک این شرکت خاطرنشان کرد: تولید سرسوزن دندانپزشکی، سرنگ تزریق سرسوزن پزشکی، ست سرم و سرنگ انسولین از جمله محصولات این شرکت است که در مبحث پزشکی از اهمیت ویژه برخوردار است.
گفتنی در ادامه این سفر دکتر سید محمد موسوی، معاون ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت از شرکت‌های ماشین سازی امیدی تولید کننده و صادر کننده انواع ماشین آلات صنعتی،آرمان تجارت رودسر تولید کننده انواع سبد پلاستیکی،شرکت شیرین جهان رودسر تولید کننده انواع کلوچه و شرکت کشتزار رودسر تولید کننده انواع خوراک دام بازدید بعمل آورد و از نزدیک در جریان روند فعالیت این شرکت‌ها قرار گرفت.