جمعه , فوریه 23 2024
آخرین خبرها
بازدید سرپرست فرمانداری رشت از بیمارستان ۴12 تختخوابی لاکان

بازدید سرپرست فرمانداری رشت از بیمارستان ۴12 تختخوابی لاکان

بازدید سرپرست فرمانداری رشت از بیمارستان ۴12 تختخوابی لاکان

سرپرست فرمانداری رشت در بازدید از بیمارستان ۴12 تختخوابی لاکان رشت از آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان برای کمک به تکمیل این پروژه خبر داد.

به گزارش پس از باران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، بعداظهر امروز (یکشنبه) مهندس کیا عاشوری سرپرست فرمانداری رشت با همراهی دکتر محمدتقی آشوبی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مدیران دستگاه خدمات رسان شهرستان، از پروژه بزرگ بیمارستان ۴12 تختخوابی لاکان رشت بازدید و در جریان روند پیشرفت این پروژه نیمه تمام قرار گرفت.

سرپرست فرمانداری رشت در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر اینکه تمرکز دولت سیزدهم بر اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره است، گفت: پیگیری تکمیل پروژه 412 تختخوابی لاکان رشت یکی از خواسته های به حق مردم استان گیلان در حوزه سلامت است که بعد از روی کار آمدن دولت مردمی ایران قوی مورد توجه ویژه ای قرار گرفته و تکمیل آن با سرعت مناسبی در حال انجام و تمامی دستگاه های خدمات رسان برای تسریع در روند اجرایی آن پای کار هستند.

وی افزود: مشکلات مربوط به تامین آب، برق، گاز و راه دسترسی مناسب به این بیمارستان امروز با حضور میدانی مدیرانی شهرستانی مورد بررسی قرارگرفت و در کوتاه ترین فرصت جهت جمع بندی و ارائه راهکار اجرایی جلسه ای با حضور مدیران کل این دستگاه های خدمات رسان برگزار خواهد شد.

عاشوری با بیان اینکه تکمیل پروژه بیمارستان لاکان موجب تحول در نظام سلامت استان می گردد، گفت: دولت در تلاش است تا در سال آینده این بیمارستان را تجهیز و آماده بهره‌برداری و همچنین مقدمات احداث بیمارستان جنرال را در گیلان فراهم