پنج‌شنبه , فوریه 22 2024
آخرین خبرها
ساخت تندیس یادمان سردار شهید بهروز محمد حسینی در کلاچای

ساخت تندیس یادمان سردار شهید بهروز محمد حسینی در کلاچای

شهردار جدید کلاچای در نخستین روزکاری شامگاه یکشنبه در دیدار با خانواده سردار شهید بهروز محمد حسینی از ساخت تندیس یادمان این شهید سرافراز در میدان معلم این شهر خبر داد .
“فرزاد دلارام” با بیان اینکه همه ما در قبال خون شهدا رسالت بزرگی بر دوش داریم که باید به آن عمل کنیم افزود : ساخت تندیس سردار شهید محمد حسینی را قدمی کوچک در راستای پاسداشت از رشادت ها و ایثارگریهای این شهید والامقام عنوان کرد.


وی ابراز امیدواری کرد ساخت و نصب این تندیس دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.
“محمد پورحسین “عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این دیدار دلجویی از خانواده های شهدا را جزو وظیفه و تکلیف همه مسئولان دانست و گفت: باید سرکشی از این عزیزان و رسیدگی به امور آنها به جد مورد توجه قرار گیرد.
به گفته وی، تلاش برای خدمت رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسئولان به خصوص نهادهای خدمات رسان از جمله شهرداری است.
“جعفرعابدینی ” دیگر عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم در این دیدار گفت: شهدا مظهر عزت و صلابت این مرز و بوم هستند و مدال افتخار آنها بر تاریخ ایران اسلامی تا همیشه خواهد درخشید .
بر پایه گزارش دیگری شهردار همچنین به اتفاق دو تن از اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای شامگاه یکشنبه با حضور در منزل شهید علی عباسپور با خانواده این شهید دیدار و گفت و گو کردند.