شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها
پروژه های مهمی در حوزه توسعه و عمران شهری کلاچای شاهد خواهیم بود

پروژه های مهمی در حوزه توسعه و عمران شهری کلاچای شاهد خواهیم بود

به گزارش رایان خبر،شهردار کلاچای روز پنجشنبه در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای گفت: با همکاری و معاضدت شورا پروژه های مهم و ماندگار در حوزه توسعه و عمران شهری اجرا خواهد شد.
فرزاد دلارام “یکی از این طرح های ماندگار را ایجاد پروژه پیاده راه سازی در قالب سنگ فرش دریکی از خیابان های شهر کلاچای ذکر و گفت: تمرکز ما در شرایط کنونی اجرای سریع این پروژه خواهد بود که بزودی اطلاع رسانی می شود.
شهردار کلاچای ادامه داد: در روند انجام این پروژه امکانات دیگری همچون ساخت آبنما نیز پیش بینی و لحاظ شده است.
دلارام، اصلاح ورودی های شهر کلاچای، رنگ آمیزی های گسترده در مناطق مختلف شهر با نگاه نوآورانه درآستانه فرارسیدن سال جدید ، حمایت از بخش خصوصی در راستای توسعه سرمایه گذاری، ایجادزیر ساخت لازم برای ساماندهی مشاغل مزاحم در منطقه نوده ، نوسازی ناوگان موتوری، استفاده بهینه از کارگاه تولیدی گل و گیاه شهرداری، و … را از اولویت ها و برنامه های راهبردی بر شمرد و بر انجام آن در کوتاهترین زمان ممکن تاکید کرد.
“جعفر عابدینی ” عضو شورای اسلامی شهر کلاچای توسعه و ارتقای شهر را دغدغه شورا دانست و گفت : شهری شایسته توسعه و رشد است که تصمیم گیرندگان آن بهترین تصمیمات را ارائه دهند.
وی در مورد اجرای پروژه سنگ فرش را پروژه ای مهم بر شمرد که مطمئنا با استقبال عمومی همراه خواهد بود.
“محمد پورحسین ” دیگر عضو شورای اسلامی شهر کلاچای با بیان اینکه به جد از ایده ها و نگاه عالمانه شهردار در اجرای پروژه های عمرانی استقبال می کنم تصریح کرد: بطور قطع در آینده نزدیک مردم شاهد تحولات چشمگیری در روند توسعه عمران شهر کلاچای خواهند بود.
وی همچنین بر لزوم ساماندهی ایستگاههای تاکسی و استفاده بهینه از رودخانه گزافرود در قالب اجرای پروژه گردشگری و تفریحی تاکید کرد.
“مهدی محمد حسینی ” دیگر عضو شورای اسلامی شهر کلاچای هم بیان کرد: با پشتکاری که در شهردار سراغ دارم وی منشا خدمات ارزنده در راستای توسعه و اعتلای شهر کلاچای خواهند بود.
به گفته وی، از شهردار انتظار می رود تا مدت زمان باقی مانده از عمر شورا طرح هایی را اجرا که قابلیت تکمیل و بهره برداری از آن وجود داشته باشد.
” فرزاد قلی پور ” نائب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای هم اضافه کرد: باید با همت و تلاش مضاعف و روحیه جهادی این شهر را به جایگاه واقعی خود سوق دهیم