شنبه , فوریه 24 2024
آخرین خبرها
حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان:

حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان:

افتتاح 24 پروژه عام المنفعه شهرداری لنگرود، اجرای عملیات تعمیق و بازسازی آب بندان در 11 روستا و دو پروژه آبخیزداری در هفتمین روز از دهه فجر

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری لنگرود، همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر پروژه های شهرداری لنگرود، جهاد کشاورزی در روستای گالشخاله و پروژه های منابع طبیعی در اطاقور با حضور مهندس حیدری، فرماندار شهرستان لنگرود و تنهایی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان به بهره برداری رسید.

“مهندس حیدری” ، فرماندار لنگرود در این مراسم ایجاد رفاه، آسایش و آرامش در جامعه را یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: مردم، ولی نعمتان نظام و سرمایه اجتماعی هستند و همیشه نقش و جایگاه و رسالت خود را در رابطه با انقلاب و حفظ دستاوردهای آن نشان دادند.

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با اشاره به اینکه برخی از مجموعه ها در مسائل اجرایی به دلیل تحریم ها و کمبود اعتبارات به دنبال توجیه در جهت عدم اجرای پروژه ها هستند، تصریح کرد: در مقابل برخی از افراد مسئول و دلسوز به نظام به دنبال پیدا کردن راهکار در جهت انجام تکلیف هستند.

مهندس حیدری ادامه داد: از مسائل مهمی که در موفقیت مجموعه ها می تواند موثر باشد هدف گذاری کارشناسانه و دقیق مبتنی بر برنامه ، تعامل، تفاهم و همراهی در جهت نیل به اهداف است که خوشبختانه مجموعه شهرداری لنگرود و شورای اسلامی این شهر در چنین فضایی مشغول به فعالیت هستند.

فرماندار شهرستان لنگرود ضمن قدردانی از اصحاب رسانه و مجموعه رسانه شهرستان در انعکاس به موقع و درست اخبار، تصریح کرد: اصحاب رسانه به مثابه یار دوازدهم تیم ها عمل کرده و در ایجاد آرامش بخشی و انعکاس به موقع و درست اخبار نقش موثری ایفا می کنند.

مهندس حیدری همچنین در افتتاح پروژه دیگری که امروز با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در شهرستان لنگرود به بهره برداری رسید ، گفت: پروژه آبخیزداری در حوضه آبخیز بارکلی رود لنگرود و دیوار حفاظتی لطفعلی گوابر اطاقور از دیگر پروژه های افتتاحی در هفتمین روز از دهه مبارک فجر است.

فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه تمام تلاش ها در جهت پیشگیری از آسیب های بعدی است، گفت: دیوار حفاظتی کار ارزشمندی است که به جهت حفظ طبیعت و عدم آسیب به مردم و جلوگیری از تخریب ابنیه و تاسیسات عمومی است که پیش بینی می شود اعتبارات لازم در بودجه سال جاری برای این امر اختصاص یابد.

گفتنی است، بهره برداری 24 عنوان پروژه شهرداری لنگرود با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان ، دو واحد گلخانه تولید گیاهان زینتی و سبزی و صیفی در روستاهای دریاسر و نالکیاشر در سطح دو هزار متر مربع با اعتبار ۷۵۰ میلیون تومان، پروژه اب بندان ها در سطح ۱۱ روستای شهرستان لنگرود  و ۴۰ پهنه اب بندان با مساحت ۵۲ هکتار و یک و نیم میلیارد تومان اعتبار، سه واحد بسته بندی برنج و چای در لنگرود و اطاقور ، دو پروژه آبخیزداری در حوضه آبخیز بارکلی رود لنگرود و دیوار حفاظتی لطفعلی گوابر اطاقور و پروژه آبخیزداری بالاسرا و میان سرا لیلاکوه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از جمله پروژه های افتتاحی در هفتمین روز از دهه فجر در شهرستان لنگرود است.