یکشنبه , دسامبر 3 2023
آخرین خبرها
شهردار لاهیجان از واکسیناسیون پاکبانان شهرداری علیه ویروس کرونا خبر داد

شهردار لاهیجان از واکسیناسیون پاکبانان شهرداری علیه ویروس کرونا خبر داد

شهردار لاهیجان از واکسیناسیون پاکبانان شهرداری لاهیجان علیه ویروس کرونا خبر داد .
به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، یوسف قیامتیون در گفت و گویی افزود: همزمان با برنامه واکسیناسیون کشوری علیه کروناویروس با تلاش های صورت گرفته برنامه سلامت پاکبانان شهرداری لاهیجان با تزریق واکسن کرونا در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.
وی اضافه کرد: پاکبانان شهرداری لاهیجان از زمان شیوع ویروس کرونا در اسفند سال ۹۸ هیچ وقت خدمات رسانی به شهروندان را قطع نکرده و با ضدعفونی همه مراکز شهری و جمع آوری زباله های مختلف در صف نخست مبارزه با کرونا قرار داشتند.


شهردار لاهیجان گفت: با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و مواجهه آنان با زباله ها و پسماندهای عفونی، برای پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کووید۱۹، تزریق واکسن علیه کروناویروس برای گروه پرخطر در دستور کار قرار گرفت که در مرحله نخست، ۴۸ نفر از پاکبان شهرداری لاهیجان براساس سن و بیماری زمینه ای در بیمارستان ۲۲ آبان واکسینه شدند.
قیامتیون با بیان اینکه‌این طرح برای بقیه پاکبانان نیز ادامه خواهد یافت، افزود: جای دارد از ستاد کرونا استان ، دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، ستاد کرونا و مرکز بهداشت شهرستان لاهیجان برای اولویت قرار دادن پاکبانان در طرح واکسیناسیون علیه ویروس کرونا قدردانی نمایم .