شنبه , دسامبر 9 2023
آخرین خبرها
با حضور دبیرشورایعالی مناطق آزاد | ساختمان جدید «آموزشگاه علوم و فنون کیش» افتتاح شد

با حضور دبیرشورایعالی مناطق آزاد | ساختمان جدید «آموزشگاه علوم و فنون کیش» افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از فرینا؛ با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، ساختمان جدید «آموزشگاه علوم و فنون کیش» افتتاح و به بهره برداری رسید.

بنابراین گزارش موسسه آموزشی علوم و فنون کیش از شرکت های تابعه سازمان آزاد کیش است که در سال های اخیر با اجرای طرح های پژوهشی از جمله تدوین آیین نامه های مختلف، مطالعات محیط زیستی، تهیه نیم رخ و اطلس فرهنگی و اجتماعی جزیره کیش، نظرسنجی درخصوص ابعاد و آثار مختلف کرونا در جامعه، تدوین برنامه جامع زیست بوم مناطق آزاد در حوزه صنایع فرهنگی و خلاق و برگزاری رویدادهای علمی و آموزشی نقش مهمی در توسعه کمی و کیفی فعالیت های آموزشی و پژوهشی سازمان منطقه آزاد کیش ایفا کرده است.

دریافت «گواهینامه و تندیس بین المللی برترین موسسه آموزشی» از سوی انجمن بین المللی مدیران آمریکا، «گواهینامه و تندیس بین المللی iso ۹۰۰۱» از نهاد بین المللی جی آی اس انگلستان، «گواهینامه و تندیس بین المللی برترین موسسه در حوزه آموزش زبان های خارجه» از اتحادیه اروپا و «گواهینامه خدمات تضمین IGS group کانادا»، بخش کوچکی از موفقیت های موسسه علوم و فنون کیش در عرصه آموزش و پژوهش است.

گفتنی است؛ «حمیدرضا مومنی» و هیات همراه، امروز پنجشنبه (۲۱ اسفندماه) به منظور بازدید از چند پروژه سرمایه گذاری و عمرانی به این جزیره سفر کردند.

«جعفر آهنگران» سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از معاونان و مدیران سازمان و دبیرخانه شورایعالی، مشاور رئیس جمهور را در این بازدیدها همراهی می کنند.