شنبه , دسامبر 2 2023
آخرین خبرها
مشارکت در اجرای طرح عمرانی و زیر ساختی منطقه آزاد

مشارکت در اجرای طرح عمرانی و زیر ساختی منطقه آزاد

در دیدار مدیرکل بنیاد مسکن با سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی عنوان شد؛

مشارکت در اجرای طرح عمرانی و زیر ساختی منطقه آزاد

مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه دکتر برزگر، معاون پشتیبانی – مهندس عفتی، سرپرست امور اجرائی و ماشین الات عمرانی با حضور در سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی با مهندس سید مهدی نقوی سرپرست سازمان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش رایان خبر و به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان، در ابتدای این دیدار مهندس اکبرزاده گزارشی از اقدامات بنیاد مسکن در سازمان و روستاها در محدود منطقه آزاد ارائه نمود. وی افزود امسال با تامین اعتبار ۵ میلیارد ریالی از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد و مشارکتی بنیاد در تامین قیر رایگان ۴ کیلومتر از معابر ۵ روستا آسفالت گردید.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با اعتباری بیش از ۵۹ میلیارد ریال عملیات اجرای۷ بلوار ۳۰ متری کاسپین جهت اتصال مجتمع بندری شامل عملیات خاکی، زیرسازی و اجرای آسفالت، اجرای یک دهانه پل به طول ۲۴ متر و عرض ۱۲ متر و اجرای کانال بنی به طول ۲۱۸۵ متر در دو طرف بلوار توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده است.

سرپرست سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی عملیات بهسازی و نوسازی روستاهای منطقه را از پیش زمینه های توسعه اقتصادی و عمرانی منطقه دانست.

سید مهدی نقوی یکی از خدمات ارزشمند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاها را صدور سند مالکیت روستایی دانست و تصریح کرد: تسریع در صدور سند مالیکت روستایی در سطح منطقه در ارتقای شاخص های اجتماعی و دستیابی به افق سند چشم انداز موثر است و این مهم یکی از انتظارات روستاییان منطقه از بنیاد مسکن می باشد.

مهندس نقوی از پیشنهاد بنیاد مسکن مبنی در مشارکت در اجرای طرح عمرانی و زیر ساختی منطقه استقبال کرد و اظهار داشت: یکی از روستاهای منطقه را به عنوان پایلوت اجرای طرح توسعه مجازی روستایی انتخاب و پس از این الگوسازی میتوان طرح را در سایر روستاهای منطقه اجرا کرد.