سه‌شنبه , می 21 2024
آخرین خبرها
یک سال گذشت…

یک سال گذشت…

یاداشتی به مناسبت اولین سالگرد نمایندگی هفته نامه صدرا در شمال کشور

یک سال گذشت با همه شیرینی ها و تلخی هایش با همه فراز ها و نشیب هایش،
یکسال مهمان شما مخاطبین گرامی بودیم. یک سال سعی کردیم جای جای گیلان عزیز را معرفی کنیم و پتانسیلها و استعدادهای بالفعل و بالقوه اش را در زمینه های مختلف عمرانی، کشاورزی، فرهنگی و گردشگری و توریستی به تصویر بکشیم و به رشته تحریر درآوریم. به پای سخنان شهرداران زیادی نشستیم ،عملکرد مدیران موفق و دلسوز بسیاری را به تصویر کشیدیم و درددلهای اکثر دهیاران و شوراهای روستا ها و شهر ها را شنیدیم و مشکلاتشان را و پل شدیم بین آنها و مدیران مافوقشان تا مسایل سریعتر حل گردد.
از دغدغه های مردم نوشتیم . از زبان شهروندان گفتیم و مطالبه کردیم خواسته هایشان را ،زحمات روستاییان را دیدیم ، دلنگرانی هایشان را از قاب دوربین خبری صدرا ثبت کردیم.
از بحرانها گفتیم و چگونگی مدیریت آن که با مشارکت ،تعامل و همدلی مردم خوب سرزمینمان از سر گذرانده شد، به فرصت‌های طلایی شغلی در سطح روستاها در قالب مشاغل خانگی و صنایع دستی و گردشگری روستایی پرداختیم ،از حصیربافی تا چادر شب بافی ، از روستای ملی حصیر تا روستای جهانی چادرشب بافی از شهر مرزی آستارا نوشتیم تا شهر بندر انزلی و منطقه آزاد اقتصادی از جنوب گیلان تا شمال آن از شرق تا غرب آن از ع