جمعه , آوریل 19 2024
آخرین خبرها

شهردار رشت در اجلاس کمیته مدیران سرمایه انسانی کلانشهرهای های کشور : سرمایه انسانی، مهم ترین عامل موفقیت شهرداری است

شهردار رشت در اجلاس کمیته مدیران سرمایه انسانی کلانشهرهای های کشور :
سرمایه انسانی، مهم ترین عامل موفقیت شهرداری است

  – سرمایه انسانی، مهم ترین عامل موفقیت شهرداری است شهردار رشت «نیروی انسانی» را جزو بیت المال سازمانها دانست و گفت: این سرمایه، مهم ترین عامل موفقیت شهرداری است.

«رحیم شوقی» امروز شنبه ( ۱۵ مهر ۱۴۰۲) در اجلاس کمیته مدیران سرمایه انسانی کلانشهرهای کشور که به میزبانی شهرداری رشت برگزار شد، با اشاره به اینکه نیروی انسانی یکی از مولفه های مهم سازمانها است، اظهار داشت: نیروی انسانی جزو بیت المال محسوب می شود ؛ زیرا برای نیروی انسانی ای که به این مرحله کارایی رسیده ، هزینه های بسیاری برای تحصیل از دوران کودکی تا مقاطع بالاتر شده است.

سلامت کارکنان، اولویت برنامه های شهرداری رشت

شوقی نوع نگاه در قالب بیت المال را سبب تلاش و دقت بیشتر در حفظ و حراست از کارکنان عنوان کرد و افزود : سلامت کارکنان اولویت، برنامه های شهرداری رشت است.
شهردار رشت با بیان اینکه آموزش در ارتقای کارآیی کارکنان اثرگذار است، تصریح کرد: در چارچوب قوانین و مقررات، باید به حقوق و مزایای کارکنان توجه شود.

«سرمایه انسانی» مهمترین عامل موفقیت شهرداری

شوقی سرمایه انسانی را مهمترین عامل موفقیت شهرداری دانست و گفت: با یکپارچگی ،وحدت، همدلی و دلسوزی کارکنان ، می توان به اهداف توسعه شهری رسید.
وی با اشاره به آغاز پروژه های کلان مقیاس شهرداری رشت در ماه های اخیر بیان کرد: با همراهی و همکاری کارکنان شهرداری، می توانیم شاهد تحقق کامل طرح های شهری باشیم