شنبه , دسامبر 9 2023
آخرین خبرها
افتتاح ۵ پروژه عمرانی شلمان در هفته دولت ره آورد مدیریت شهری

افتتاح ۵ پروژه عمرانی شلمان در هفته دولت ره آورد مدیریت شهری

افتتاح ۵ پروژه عمرانی شهرداری شلمان در هفته دولت ره آورد مدیریت شهری

درهفته دولت امسال پروژه عمرانی شهرداری شلمان به بهره برداری رسید

با حضور مسوولان شهرستان لنگرود ۵ پروژه عمرانی شهرداری شلمان با اعتباری بالغ بر۱۲ میلیارد تومان بهره برداری رسید.

ناصر رنجبر در آئین با بیان اینکه هفته دولت یادآور خدمات دولتمردان دلسوزی است که دغدغه شان ایجاد آرامش و نظم و اقتدار است گفت: شهرداری شلمان با تعامل و همدلی اعضای محترم شورای شهر توانست در هفته دولت امسال شاهد بهره برداری ۵ پروژه عمرانی در راستای توسعه شهری با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان باشد و تقدیم شهروندان فهیم میگردد.

سرپرست شهرداری شلمان یادآور شد: در حوزه آسفالت محلات نیز مبلغ ۶ میلیارد تومان اعتبارهزینه شده است که این آسفالت شامل؛ خیابان سردار شهید سلیمانی، خیابان شهرداری و خیابان شهید محمد نژاد می‌باشد.

رنجبر همچنین از اعتبار بافت فرسوده برای آسفالت ۱۰ هزار متر مربع در حوزه شهری شلمان خبر داد که به زودی هزینه و اجرایی می‌شود.

سرپرست شهرداری شلمان خاطر نشان کرد: علاوه بر آسفالت معابر مبلغ۲ میلیارد تومان جهت احداث مجتمع ورزشی تفریحی در قاضی محله ،مبلغ ۵ میلیارد و سیصد میلیون تومان جهت دیوار ه سازی وپیاده راه فرهنگی حوزه‌ شهری شلمان و مبلغ يک میلیارد تومان برای هدايت آب‌های سطحی و بهسازی معابرهزینه شدکه امروزبه بهره‌برداری رسید.

رنجبر از پروژه پارک ابریشم خبر داد که بااعتباریک میلیارد تومان که عملیات اجرایی آن به زودی انجام می شود.وی یادآور شد: پارک ملت ومجتمع گل وگیاه شرق گیلان نیزدرحال انجام است.