شنبه , دسامبر 2 2023
آخرین خبرها

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خبر داد:افتتاح چمن طبیعی وسکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان خبر داد :افتتاح چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی

چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت پس از 6 سال تعطیلی عصر جمعه 12 خرداد با حضور مسئولین ارشد ورزش کشور و استان گیلان افتتاح می شود.

به گزارش رایان خبر به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ، جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با تقدیر و تشکر از تمامی نمایندگان مردم رشت ، استاندار گیلان و مقام عالی وزارت بابت حمایت در افتتاح این طرح بزرگ و ملی گفت : به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا ( ع ) چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت پس از 6 سال تعطیلی ساعت 17 روز جمعه 12 خرداد با حضور مسئولین ارشد ورزش و فوتبال ایران ، استاندار گیلان و نمایندگان محترم رشت و خمام در مجلس افتتاح می شود.

وی افزود : برای افتتاح چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت 53 میلیارد تومان اعتبار از محل استانی ، ملی و نفت هزینه شده تا در اختیار تیم های رشتی برای بازی در این ورزشگاه خاطره انگیز قرار گیرد.

جهانبخش آرمان از تمامی مردم و هواداران و خصوصاً رسانه های استان دعوت کرد تا در جشن میلاد امام رضا ( ع ) و افتتاح چمن طبیعی و سکوی هواداران ورزشکاران شهید عضدی رشت حضور بهم رسانند.

مدیرکل ورزش و جوانان گفت : بابت احداث چمن بیش از 35 میلیارد ، احداث سکو 13 میلیارد ، نصب صندلی 3 میلیارد و مطالعات یک میلیارد تومان از محل استانی ملی و نفت هزینه شد.