شنبه , دسامبر 2 2023
آخرین خبرها

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) در بازدید از مجتمع چوکا: طرح جامع توسعه ۲۰ ساله چوکا را با استفاده از تمامی ظرفیت ها تدوین و اجرا خواهیم کرد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی(شستا) در بازدید از مجتمع چوکا: طرح جامع توسعه ۲۰ ساله چوکا را با استفاده از تمامی ظرفیت ها تدوین و اجرا خواهیم کرد

به گزارش رایان خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع چوکا، ظهر دیروز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) ضمن حضور در شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران چوکا از واحدهای این مجتمع صنعتی شمال کشور بازدید نمود. در ابتدای این بازدید باقر کاظمی مدیرعامل مجتمع چوکا ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در یک سال اخیر، به بیان برنامه های در دست اجرا و آتی پرداخت.

در ادامه محمد یاری نماینده مردم شریف شهرستان های تالش رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های موجود در چوکا گفت: با حمایت های شستا و مشارکت بخش خصوصی شاهد رونق چوکا و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه خواهیم بود.

سپس ابراهیم بازیان ، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی شستا با اشاره به لزوم برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در برنامه های توسعه ای چوکا گفت: چوکا میراث گذشتگان است و برای حفظ و توسعه این میراث باید نگاه ملی داشته باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت دارایی ها و املاکِ چوکا خاطرنشان کرد: ما (مجموعه شستا) به عنوان سهامدار اصلی چوکا پای کار هستیم تا چوکا به رونق کامل برسد و برای رسیدن به این مهم، طرح جامع توسعه ۲۰ ساله را در چوکا تدوین و اجرا خواهیم کرد.

مدیرعامل شستا در ادامه با بیان این مطلب که رونق چوکا نیازمند تدوین سند توسعه است، گفت: با تلاش یکدیگر تمامی بخش های کارخانه اعم از واحد های مختلف تولیدی می‌بایست راه اندازی گردد و در گام بعدی طرح های تفریحی و گردشگری و املاک چوکا ساماندهی و به بهره برداری برسد.

در بخشی از این بازدید، از ۵ محصول جدید فناور در شرکت چوکا با مشارکت شرکت دانش بنیان سبو سیب سلامت نیز رونمایی گردید که مناسب برای انواع بستر کشت می باشد.لازم به ذکر است در این دیدار مسعود اسم خانی مدیر عامل تاپیکو و ابراهیم نصرالهی مدیرعامل گروه صنعتی سلولزی تامین گستر نوین تاصیکو نیز حضور داشتند.