شنبه , دسامبر 9 2023
آخرین خبرها
امام جمعه لنگرود در دیدار با شهردار جدید این شهر: رویکرد فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی دوره ششم  قابل تقدیر است

امام جمعه لنگرود در دیدار با شهردار جدید این شهر: رویکرد فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی دوره ششم قابل تقدیر است

امام جمعه لنگرود در دیدار با شهردار جدید این شهر: رویکرد فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی دوره ششم قابل تقدیر است

شهردار لنگرود میزبان نماینده ولی فقیه در لنگرود و اعضای ستاد اقامه نماز جمعه بود.

امام جمعه لنگرود در دیدار با شهردار جدید لنگرود حمایت همه جانبه خود را از ایجاد تحول در مدیریت شهری اعلام نمود و گفت: وجود شهردار جوان و پرتلاش در شهر لنگرود مایه خرسندی است .

💢 حجت الاسلام والمسلمین نقوی “امام جمعه لنگرود”، مهندس اسماعیل پور “رئیس ستاد” و سایر اعضای ستاد اقامه نماز جمعه لنگرود با حضور در دفتر شهردار لنگرود ضمن عرض تبریک بمناسبت انتخاب دکتر صادق پور بعنوان شهردار برای وی در پُست مدیریت شهری آرزوی موفقیت و بهروزی نمود.

🔺امام جمعه لنگرود در این نشست صمیمی ضمن تقدیر از رویکرد فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی دوره ششم و حمایت و همکاری همه جانبه مدیریت شهری از رویدادهای فرهنگی اجتماعی شهرستان، خواستار تداوم‌ و توسعه این رویه در مدیریت جدید شهرداری علی الخصوص تبلور آن در فضای بصری و استفاده از المان ها، تابلوهای ورودی و خروجی، دیوار نگاره ها و … شد.

🔺حجت الاسلام والمسلمین نقوی با بیان اینکه لنگرود دارای ظرفیت های متعدد برای توسعه شهری و از طرفی حجم بالای مطالبات شهروندان میباشد، وجود شهردار جوان و پرتلاشی همچون دکتر صادق پور را مایه خرسندی و امیدواری دانسته و حمایت همه جانبه خویش را از ایجاد تحول در مدیریت شهری اعلام نمود.

🔺وی لنگرود را شهر انصاف و اخلاق دانسته و وجود شهروندان فهیم و اخلاقمدار و کسبه با انصاف را که در استان مشهور و معروف است، ظرفیتی طلایی برای هر مدیر شهری تلقی کرد.

🔺شهردار لنگرود نیز طی سخنانی با تشکر از امام‌جمعه و اعضای ستاد اقامه نماز جمعه بابت حضور در شهرداری و عرض تبریک، حمایت و موافقت صد درصدی خویش را با توسعه برنامه های فرهنگی در سطح شهر ابراز نمود

🔺دکتر صادق پور پیگیری و اجرای رویدادهای خاص و شاخص فرهنگی که معرّف شهر لنگرود و فرهنگ غنی مردم آن باشد را از برنامه های محوری شهرداری در آینده نزدیک اعلام نمود.