یکشنبه , دسامبر 3 2023
آخرین خبرها

اجتماع بزرگ مهر فاطمی به مناسبت دهه امامت و ولایت در دستک

اجتماع بزرگ مهر فاطمی به مناسبت دهه امامت و ولایت در دستک

رایان خبر/ هما اکبری/به مناسبت دهه امامت و ولایت و هفته حجاب و عفاف اجتماع بزرگ فاطمی از سوی حوزه بسیج خواهران زینبیه س دستک در مسجد جامع همراه با سخنرانی و مولودی خوانی برگزارشد.

دراین مراسم حجه الاسلام والمسلمین ابراهیم اختردانش ضمن تبریک دهه امامت و ولایت و هفته عفاف و حجاب از رسالت امروز بانوان در نقش آفرینی دفاع از حریم ولایت گفت و تصریح کرد : بانوان باید در تمامی عرصه با تبیعت از الگوی خود خانم فاطمه زهراس در دفاع از ولایت در مقابل توطئه های دشمنان ایستادگی کنند.

وی افزود: عید غدیر از اعیاد بزرگ درمناسبت های دینی و مذهبی است که در اهمیت آن می توان به آیه ۶۷ سوره مائده؛ اگر پیامبر پیام غدیر را ابلاغ نکند به رسالت خود عمل نکرده است اشاره کرد ، یعنی رسالت پیامبر با ابلاغ ولایت علی علیه السلام کامل می شود.

حجه الاسلام والمسلمین اختردانش با اشاره به مسئولیت خطیر زنان در عصر حاضر اظهار کرد: زنان در بین تمامی نقش‌های خود ،همسر، مادر ، خواهر و…در حفظ فرهنگ مهدویت و تربیت نسل ولایی و انتقال این ارزش نقش بسزایی دارند و می توانند با حضور در مراسم و محافل مذهبی درانجام رسالت خویش و مبلغ دین بودن قدر دان نعمت ولایت در جامعه اسلامی بوده و ارزش‌های آن را به نسل های جدید منتقل کنند.

این برنامه با مولودی خوانی کربلایی نبوی ، ایستگاه حس خوب ؛غرفه محصولات و ملزومات حجاب ،غرفه نقاشی برای کودکان نیز همراه بود. در پایان شرکت کنندگان به قید قرعه مورد تقدیر قرار گرفتند .