یکشنبه , دسامبر 3 2023
آخرین خبرها

دکتر رشاد در آیین معارفه خود در شهر کلاچای :با همدلی و همراهی گام های موثری برای توسعه شهر کلاچای بر می‌دارم

دکتر رشاد در آیین معارفه خود در شهر کلاچای

با همدلی و همراهی گام های موثری برای توسعه شهر کلاچای بر می‌دارم

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای شهردار جدید کلاچای در آیینی با حضور رییس گروه امور شهری و شوراهای استانداری گیلان، معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار رودسر،امام جمعه کلاچای، بخشدار کلاچای، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای، کارکنان شهرداری و جمعی از شهروندان در سالن اجتماعات شهید اکبر ابراهیم زاده معرفی شد.

معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار رودسر در این مراسم گفت: با اتکا بر تفاهم، دوستی، همدلی و وفاق می توان به روند توسعه و پیشرفت شهر کمک شایانی کرد و معتقدم این اراده در مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر کلاچای وجود دارد.

باقر باقرزاده ” افزود: انشاءالله شهردار جدید بتواند منشا و منبع خیر برای مردم این شهر باشد تا کارها به سر منزل مقصود برسد.

وی ابراز امیدواری کرد شهر کلاچای در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و این مهم مطمئنا با همت و تلاش مضاعف تحقق یافتنی است.رییس شورای اسلامی شهر کلاچای در این مراسم تصریح کرد: در راه خدمت به مردم هیچگونه توقفی نخواهیم داشت.

“کامران علیپور کلایه ” اضافه کرد: در این مدت ده ماه خدمت رسانی به مردم متوقف نشد و طرح ها و پروژه های خوبی در حوزه زیر ساختی در این شهر اجرایی و به بهره‌برداری رسید.

وی از مهم ترین توفیقات شهرداری و شورا را در طی این مدت همکاری و معاضدت در راه اندازی درمانگاه شبانه روزی، سنگ فرش خیابان ها و حمایت از رشته‌های مختلف ورزشی و… اعلام کرد.

“اشکان هاشم زاده “عضو شورای اسلامی شهر کلاچای از بردباری و شکیبایی مردم در این بازه زمانی ده ماهه شورا تشکر کرد و گفت: همه اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای تمام اهتمام خود را بکار بستند تا روند کارها و حتی انتخاب شهردار به خوبی به پیش برود.

وی برای شهرداری جدید آرزوی موفقیت کرد و امیدوارم این رسالتی که به ایشان محول شده بتوانند منشا خدمات ارزنده باشند.

مهندس ربانی ” سرپرست سابق شهرداری کلاچای هم در این مراسم به بیان گزارشی از عملکرد خود در طی مدت تصدی شهرداری پرداخت.شهردار جدید شهر کلاچای هم در این مراسم گفت: این قول را می دهم با همدلی و همراهی همه عزیزان گام های موثری برای توسعه شهر کلاچای بردارم.

“مهدی رشاد کوچصفهانی ” مردم کلاچای را مردمانی فهیم، خوب و نجیب توصیف و افزود: هر قدر برای این مردم خدمت کنیم کار و بستر لازم فراهم است و امیدوارم بتوانیم این شهر را به جایگاه واقعی خود که حق مردم این شهر است ارتقاء بخشیم.

وی همچنین از عملکرد پزشکان، پرستاران و کادر درمان که در خط مقدم مقابله با ویروس منحوس کرونا، رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه داشته و در این راه سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشتند تشکر کرد.بر پایه این گزارش طی حکمی از سوی استاندار گیلان، دکتر مهدی رشاد کوچصفهانی به سمت شهردار جدید کلاچای منصوب شد.