دوشنبه , دسامبر 11 2023
آخرین خبرها
حکم شهردار رشت ؛ سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رشت منصوب و معارفه شد

حکم شهردار رشت ؛ سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رشت منصوب و معارفه شد

با حکم شهردار رشت ؛ سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رشت منصوب و معارفه شد با حکم سید امیر حسین علوی شهردار رشت، محمدرضا شیرزاد به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رشت منصوب و معارفه شد.

با حکم سید امیر حسین علوی شهردار رشت، محمدرضا شیرزاد به عنوان سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری رشت منصوب و معارفه شد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – صبح امروز چهارشنبه ۳ آذر ماه ۱۴۰۰ جلسه تودیع بابک رمضانی معاون سابق و معارفه محمدرضا شیرزاد سرپرست جدید معاونت خدمات شهری شهرداری رشت برگزار شد.

این جلسه که با حضور شهردار رشت، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد، ضمن معارفه محمدرضا شیرزاد به عنوان سرپرست جدید معاونت خدمات شهری شهرداری رشت، از زحمات و تلاشهای معاونت اسبق در طول مدت خدمت تشکر و قدردانی شد.

شایان ذکر است در حکم شهردار رشت خطاب به معاون خدمات شهر آمده است:

با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مفاد گام دوم انقلاب، انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق، اهداف و سیاستهای تعیین شده در اولویت برنامه های آن معاونت قرار گیرد.

شهردار رشت همچنین در حکم انتصاب خود برای این مدیر جدید اظهار امیدواری کرده است که با استعانت از پروردگار متعال و درظل توجهات حضرت بقیه ا… الاعظم ارواحنا فدا و با اتکاء به اسناد بالادستی و با بهره گیری از استعداد و توانمندی کارکنان خدوم شهرداری رشت و نخبگان شهر و ظرفیتهای تخصصی، موجبات خدمت رسانی به رشتوندان عزیز و تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و مؤید باشید.