دوشنبه , دسامبر 11 2023
آخرین خبرها
همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی ؛ افتتاح یادمان شهدای گمنام بوستان ملت شهرداری رشت

همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی ؛ افتتاح یادمان شهدای گمنام بوستان ملت شهرداری رشت

همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی ؛ افتتاح یادمان شهدای گمنام بوستان ملت شهردار رشت ضمن بازدید از بوستان ملت نسبت به تسریع در روند احداث یادمان شهدای گمنام تاکید و از افتتاح آن همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی خبر داد.

شهردار رشت ضمن بازدید از بوستان ملت نسبت به تسریع در روند احداث یادمان شهدای گمنام تاکید و از افتتاح آن همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک خان جنگلی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید امیر حسین علوی یکشنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۰ در راستای پیگیری روند اجرای پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و زیرساختی سطح شهر از بوستان ملت، آبنما و پروژه احداث المان شهدای گمنام این مجموعه بازدید به عمل آورد.

شهردار رشت در این بازدید روند احداث پروژه یادمان شهدای گمنام بوستان ملت را مورد بررسی قرار داد و ضمن تأکید بر تسریع در روند اجرای این پروژه عنوان کرد:‌ باید اقدامات به گونه‌ای تسریع پیدا کند تا بتوانیم در ۱۱ آذر همزمان با یکصدمین سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی شاهد بهره‌برداری از این پروژه شاخص باشیم.

علوی همچنین در مورد آبنمای بوستان ملت نیز مواردی را برشمرد و با بیان اینکه ارتقاء سطح خدمات‌دهی به شهروندان و رفع نواقص موجود باید در اولویت مدیران مناطق قرار گیرد، افزود: از شهرداری منطقه سه که بهره‌بردار آب‌نمای بوستان ملت است انتظار می رود، تمهیدات لازم را در جهت پاکسازی و همچنین فعالیت مستمر و روزانه آب‌نما به عمل آورد.