شنبه , دسامبر 2 2023
آخرین خبرها
دلجویی مهندس اکبری مقدم از مجموعه تجاری طعمه حریق شده خاطره/تأکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بر لزوم تودیع خسارت از سوی دستگاه های مربوطه

دلجویی مهندس اکبری مقدم از مجموعه تجاری طعمه حریق شده خاطره/تأکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بر لزوم تودیع خسارت از سوی دستگاه های مربوطه

به گزارش پایگاه خبری رایان خبر به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی مهندس علی اوسط اکبری مقدم رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه معاونین و مدیران این سازمان از واحد تجاری خاطره که عصر روز گذشته دچار حریق شد، بازدید به عمل آورد.

در این بازدید مهندس اکبری مقدم ضمن ابراز همدردی با مجموعه خدماتی-تجاری مزبور بر لزوم بررسی هر چه سریعتر عوامل وقوع حادثه و کمک به مالکین از سوی دستگاه های اجرایی و بیمه استان تصریح کرد.

وی از پیگیری های ویژه سازمان متبوع خود جهت تودیع حق بیمه و تعیین خسارت از نهادهای ذی ربط خبر داد و افزود: آمادگی خود را به منظور کمک به فعال سازی مجدد این مجموعه تجاری-خدماتی اعلام می کنیم،تا علاوه بر رونق فضای کسب و کار این واحد،زمینه اشتغال به کار مجدد نیروهای مشغول به کار آن فرآهم شود.

بنابراین گزارش طی تماس تلفنی در ساعت ۱۸:۰۳ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ گزارشی مبنی بر وجود حریق در واحد تجاری خاطره واقع در منطقه طالب آباد به واحد آتش نشانی منطقه آزاد انزلی اعلام شد و بلافاصله تیم های عملیاتی آتش نشانی منطقه به محل اعزام شدند.در مجموع ۲۲ خودرو آتش نشانی از ایستگاه های منطقه آزاد انزلی، بندر انزلی،اداره کل بنادر و دریانوردی،نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی،خشکبیجار،لشت نشاء، زیباکنار و خمام و با حضور نیروی انتظامی،پلیس راه،هلال احمر،فرمانداری انزلی؛ نهایتآ پس از ۷ ساعت تلاش حریق در ساعت ۱ بامداد اطفاء‌ شد.

متأسفانه درعملیات اطفای این حریق ۴ آتش نشان جان به کف مصدوم شدند که پس از انتقال به مراکز درمانی حال عمومی ایشان مساعد گزارش شده است.

لازم بذکر است حدود ۱۸ ساعت است که آتش نشانان به منظور عدم شعله ور شدن آتش مشغول به جدا سازی و پاک سازی محیط می باشند.

گفتنی است در جریان این بازدید کارشناسان بیمه ایران معین شعبه منطقه آزاد انزلی مشغول بررسی میدانی میزان خسارت وارده بوده و دستور تسریع در روند تودیع هزینه های خسارات وارده از سوی مدیرعامل سازمان نیز به ایشان اعلام گردید.